Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten miket tett az életetekbe...

Isten miket tett az életetekben? Bizonyságokat várok.

Figyelt kérdés
2014. júl. 17. 17:03
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
59%
Meggyógyított szklerózis multiplexből, dizentériából, pánikból de estig sorolhatnám
2014. júl. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
51%
Ide lehet sorolni a rossz sorscsapásokat is? Vagy csak a jókért felelős Isten? :)
2014. júl. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
11%

Minden nap felébredek,székletet ürítek (néha hígat,van hogy nagyon büdöset),a maradék fogaimat meg tudom mosni,amelyek számát az évek múlásával folyamatosan csökkent.Napról-napra növekedő mennyiségű ősz hajszálaimban gyönyörködhetek,amit az egyre gyarapodó ráncaim felemelő látványa emel a retardált embertársaimmal töltött napok koronájává.Sorra számolhatom,az elhunyt korombelieket (30-asok) és gondolkozhatok rajta,hogy vajon a Mennybe jutottak-e (ismerve őket nem).

Még lenne kis millió,de nem folytatom,mert az élet szép.:)Az afrikaiak meg dögöljenek éhen,mert az már az ő bizonyságuk.......

2014. júl. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
31%
SEMMIT
2014. júl. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
21%
.
2014. júl. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Máté 7,6
2014. júl. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
3%

#6: Rikkárdó 47,3 :D


Nekem semmit. Nincs is isten, szóval eleve hibás a kérdés.

2014. júl. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
19%
Bizonyságot??? Ugyan mire? A test magától is meggyógyul, csak kerülni kell a gyógyszereket, meg az összes vegyipari " gyógymódot "... Bizonyságot akarsz csodára? Egyél egy rakat növényt, fakérgeket, gyümölcsöt és olyan immunrendszered lesz, hogy ihaj...Ja, és lehet áldozni az emberi tapasztalat " csodájának ", hogy hosszú évezredek alatt milyen öngyógyító tudásra tettünk szert...
2014. júl. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
18%
Ja, nincs Isten, csak képzelgések...
2014. júl. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
9%

Hát Isten még egyszer sem segített rajtam közvetlen, tehát úgy nem, hogy láttam volta, odajött volna hozzám.

Közvetett módon pedig nem tudja senki megmondani, hogy kitől/mitől jött a segítség.

2014. júl. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!