Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A biblia ír róla, hogyan...

A biblia ír róla, hogyan lehet alkut kötni az ördöggel?

Figyelt kérdés
NEM akarok semmi ijet csinálni. Pontosan tudom, hogy ha létezik ilyesmi, azzal nem tanácsos játszani, stb. Ezért az ilyen válaszokat hanyagoljátok légyszi. csak azért kérdeztem mert kíváncsi vagyok.

2014. aug. 12. 22:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
69%

Ti mind hülyék vagytok?


Hát nem veszitek észre, hogy Isten szerint még embernek lenni is bűn? Minek teremtett minket, ha nem bír elviselni?

Menjen a francba az összes szentjével együtt!


Még a nyorult vén helytartója, a pápának a családjára se volt képes vigyázni. Mit akartok TI alkudozni egy embergyűlölő istennel?



"Életét vesztette Ferenc pápa három rokona közúti balesetben a közép-argentínai Córdoba tartományban kedden – közölte a helyi rendőrség nyomán az MTI.


A gépkocsiban a pápa unokaöccse, Horacio Bergoglio, annak felesége és két gyermeke utazott. A két gyermek, egy nyolc hónapos csecsemő és egy kétéves kisgyermek, valamint az édesanyjuk életét vesztette a balesetben. Horacio Bergogliót súlyos állapotban vitték kórházba – közölte Carina Ferreyre felügyelő a córdobai rendőrségtől.

Az El Día című argentin hírportál értesülései szerint a gépkocsit a pápa elhunyt testvérének, Alberto Bergogliónak a fia vezette, aki a Chevrolet Spin gépkocsijával a Rosario–Córdoba-autópályán teherautónak ütközött."


Aki nem hisz nekem, higgyen a szemének:

[link]

2014. aug. 21. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
igen azt irja aki Ot szolgalja mind ott vegzi ahol O a kenkoves tuzes toban
2014. okt. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!