Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Jehova Tanúi szervezet...

A Jehova Tanúi szervezet vezetői szüzek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Te valamit összekeversz. Nem ők szüzek, hanem szüzek vérét isszák. Az azért nem ugyan az.
2014. aug. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem keverek én semmit, csupán feltettem egy kérdést.
2014. aug. 13. 11:10
 3/10 Mulder614 ***** válasza:
NEM. Mivel feleségeik és gyermekeik vannak.
2014. aug. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor a szervezet vezetői hazudnak, mivel azt állítják, hogy majd ők uralkodnak, ők az elhívottak, pedig a Biblia ezt írja:

Láttam azoknak az embereknek a lelkeit, akiket lefejeztek a Jézusról való tanúskodásuk és Isten üzenetének hirdetése miatt. Ezek nem imádták a Szörnyeteget, sem annak szobrát, és nem engedték a homlokukra vagy a kezükre tenni a Szörnyeteg jelét. Ezek az emberek feltámadtak, és ezer évig együtt uralkodtak Krisztussal.


Őket nem fejezték le, ez inkább azokról az emberekről szól, akiket épp most végeznek ki Irakban, ahol lefejezéssel büntetik a keresztényeket. Mit ír a 144 ezerről?


Jelenések 14:1 Ezután ismét láttam: a Bárányt a Sion-hegyen, és vele együtt azt a száznegyvennégyezer embert, akik a Bárány nevét és a Bárány Atyjának nevét viselték a homlokukon.


Hát ők inkább egy jehova szót viselnek magukon, de nem Krisztus nevét. Mit is ír még?


Jelenések 14:4 ezek nem szennyezték be magukat nőkkel, mert szüzek, ezek követik a Bárányt, ahova megy, ezek vétettek meg áron az emberek közül első zsengéül az Istennek és a Báránynak,


Szüzek. Ez a 144 ezerről szól. A folytatás méginkább érdekes:

Jelenések 14:5 és szájukban nem találtatott hazugság: ezek feddhetetlenek.


Már azzal hazudnak, hogy önmagukat kiválasztottnak tartják és azt hazudják, hogy csak egy csoport jut fel a mennybe Krisztus mellé uralkodni, de már az elején mutattam, hogy kik fognak uralkodni 1000 évig.


Tehát kimondhatjuk, hogy hazugok. Ha hazugok, akkor hogyan állíthatják, hogy ők kapják az igazságot, amit állandóan variálnak? Hogy állíthatják, hogy Isten, aki állandó, folyton változtatja a tanítást? A világosság növekedése nem egyenlő a tanítás változásával. Akinek van füle hallja!

2014. aug. 13. 11:46
 5/10 anonim ***** válasza:

Kérdezö....


Ha elolvasod figyelmesen a verseket, amiket idéztél a Jelenések könyvéböl észreveheted, hogy jelképesen van sok minden írva.


Akik mennyei osztályhoz tartoznak, ezek Krisztussal fognak uralkodni királyként és papokként.


Ehhez az osztályhoz tartoznak a Jézus apostolai is, akikkel ezt a szerzödést nizán 14-én az Úrvacsora alklamával megkötötte.


Olvasd el kérlek a Bibliádból a Máté 26:26-29-et


Itt Jézus azt mondta nekik, hogy az Atyja királyságában fogja velük ujra inni a szölötöke termését



Nos, gondolkodjunk el, a "szüz" kifejezés velük kapcsolatban mit jelent?


A Biblia leírja, hogy Péter apostol nös volt. Ha Péter nös ember volt, hogy lehetett "szüz"?


Tudod a szüzesség fogalma a Bibliában idönként a "tisztaságra" vonatkozik.... nem szennyezik be magukat a hamis vallással, a rosz cselekedetekkel.

2014. aug. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tehát még véletlenül sem szüzekről van szó, ahogy írja a Biblia és még véletlenül sem csak 144 ezer ember kerül a mennybe, hanem addig csűritek-csavarjátok, míg el nem hiszitek a hazugságot. Te hogy-hogy nem látod? Gondolom vak vagy és vezetett.
2014. aug. 13. 13:02
 7/10 A kérdező kommentje:

A lényeg az, hogy NEM csak 144 ezer ember kerül a mennybe, hanem Jézus előre ment, hogy hajlékot készítsen mindnyájunknak, akik hiszünk az ő nevében.

A 144ezer az szűz és énekelnek. Le van írva. Nem kiválasztottak, hanem 144 ezer szűz, akik nem szennyezték be a testüket. Elég világos a Biblia, bár nem tudom, hogy a ti könyvetekben hogy áll.

Azt is írja, hogy azok fognak uralkodni, akik le lettek fejezve a hitükért, ez elég nyilvánvaló tény, ahogy a mostanában történt dolgok is. Nem, Jézus nem jött még vissza, mert a Biblia azt írja, hogy minden szem látni fogja, nem pedig azt, hogy csak Jehova taníúi veszik észre, mert nekik meg lett mondva, a többinek pedig nem tűnik fel.

OStoba vagy grkaty, évek óta olvaslak és egyre nagyobb marhaságokat írsz és vállalom Isten előtt is a szavaimat, mert előtted az ismeret, mégis pár hazug után mész, csak mert hatalmat kaptál a kezedbe. A bibliai igéket hazudtolod meg, Krisztust tagadod meg az ócska szervezeteddel együtt, ami döglődik, ahogy kell neki. Egy hamis vallás sem maradt fenn az évezredek alatt, mindegyik kipusztult, a követőivel együtt.

Krisztust kellene követnetek, de te eladtad a lelked az emberi elismerésért. Meg kellene térjél, de annyira vak vagy már és annyira sötét belül, hogy már nem hatol el oda Isten világossága, amit állandóan cserélgettek.


Ki tudja hány ember írta le nektek állandóan a tévtanításotoknak az összes cáfolatát, megmutatva az igazságot, de ti kapaszkodtok egy földi szervezetbe, még akkor is, ha üvölt az állításotokról a hazugság.


Tudod mi a szabad akarat? Ez, hogy a hazugság mellett döntöttetek, és nem Jézus mellett. Legyél csak jehova sáskája, de ne nevezd magad kereszténynek, mert nem vagy az. Benned egy démon lakik, Krisztushoz semmi közöd.

2014. aug. 13. 13:10
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdezö...


sajnos a feleleted szerint igen fel vagy háborodva.


Próbálj meg higgadtan elgondolkodni a a Biblia versek felett... ha az ember az igazságot keresi muszály kicsit alázatosnak lenni. :)

2014. aug. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenki tudja, hogy ez nem a Bibliáról szól, hanem a pénzszámolásról. Felesleges kilométeres idézeteket bemásolni és utána hülyeségeket irkálni. A vezetők természetesen minden hájjal megkent bűnözők a szervezet pedig egy egyszerű USA-ból behozott franchise. Komoly licenc szerződésekkel. Annyi különbséggel, hogy itt nem hamburgert kapsz a pénzedért hanem hülyeséget. A legjobb üzlet.
2014. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na én szűz vagyok. Úgy hogy mostantól nekem van igazam és minden kiváltság az enyém. Tessék előttem leborulni és hódolni.
2014. aug. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!