Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha hiszel Istenben ez a hit...

János114 kérdése:

Ha hiszel Istenben ez a hit mennyire befojásol a mindennapokban, döntéseidben?

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 19:51
 1/5 megfelelő ***** válasza:

Nem a hit, hanem az befolyásolja teljes mértékben, aki kezébe tettem le.

Ezért is mondja Pál, hogy nem a magunké vagyunk.

2014. aug. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Buta az az ember, aki úgy hisz Istenben, hogy azt hiszi, ha kiugrik az ablakon, Isten majd szárnyakat ad és megmenti. A döntéseim és azok következményei az én kezemben vannak, Isten viszont segíthet megmutatni a helyes döntés felé az utat, és kilábalni a rossz döntések következményeiből.
2014. aug. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 KZitus ***** válasza:

Szervusz


Úgy van, ahogyan az előttem válsszolók is írták.

Képzeld el, Sátán is hiszi, sőt tudja, hogy csak egy Isten van(hisz Istenben)! Az, hogy hiszi még messze nem jelenti aztm hogy engedelmeskedik is neki. Attól ő még csinálja szabadon a gonoszságait.


Ne legyünk ilyenek :)

2014. aug. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sandor76 ***** válasza:

Ha hiszek Istenben,akkor meggyozodtem rola,hogy O jol es helyesen szeretettel vezet,ugy,hogy nekem az jo lessz.

Ezert mindig figyelembe veszem minden dontesemnel az Isten alapelveit es parancsait,igy engedem,hogy vezessen.

Nem a magam fejem utan megyek.

Ez sosem jelenti azt,hogy ne lenne szabad akaratom,vagy nem lehetnenek sajat gondolataim,vagyaim.

Csupan Isten figyelmeztet minek mi a kovetkezmenye,segit,hogy ne a rossz utat valasszuk.

2014. aug. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mindenben befolyasol
2014. nov. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!