Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi volt ez a boldogság?

Mi volt ez a boldogság?

Figyelt kérdés

Tegnap imádkozás után eltöltött egy mérhetetlen, leírhatatlan boldogság és olyan örömöt éreztem, amire nem emlékszem, hogy lett volna rá példa életemben. Örömömben Istent imádtam és hálát mondtam neki nevetve.

Nem volt még ilyen, de újra meg újra szeretném ezt átélni, annyira jó volt. Utána elmúlt sajnos, pár percig tartott, de felejthetetlen!


2014. aug. 19. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy hirtelen nagy mennyiségű endogén opioid peptidek szabadultak fel...
2014. aug. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az ú.n. elragadtatás, extázis (sokféleképp lehet még nevezni).
2014. aug. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vigyázz, mert ez veszélyes!

Tiszta úton szerzett boldogság-függőséghez vezethet, így elkezdhetsz rendszeresen imádkozni! ;)

2014. aug. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendszeresen imádkozom és nem sablon szövegeket, mert az ima fontos dolog. Tegnap meg épp panaszkodtam, mostanában gondjaim vannak és ekkor történt ez a boldogság-öröm löket. Jó lenne újra átélni.
2014. aug. 19. 19:38
 5/9 yuda ***** válasza:

Valójában vannak hívők, akik napi szinten, akár többször is átélik.

Isten hozott az életben!


Isten személye hordozza ezt az örömöt és ha valakit megérint, akkor egy ilyen, ehhez hasonló megtapasztalása lesz a természetfelettiről.


Rossz cél lenne az extázis hajszolása. Rossz irányba vinne.

Cél Isten megismerése és ennek hozadéka lesz az öröm, a boldogság... és sok egyéb. Nem lövöm le a poént. :)

2014. aug. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Abban a pillanatban azt éreztem, hogy semmi gond nem számít ebben az életben, de nagyon nehéz megmagyarázni. Másodrendű lett minden problémám. Örülök, hogy van, aki érti amit írok.
2014. aug. 19. 20:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Sokan vannak akik értik, amit írsz. A diliházban és a templomban egyaránt találsz belőlük.
2014. aug. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Rám a zene van ilyen hatással meg a szerelem.

(meg persze az alkohol, de azt hagyjuk :))) )

2014. aug. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Legyetek áldottak.
2014. aug. 19. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!