Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Teremtő Istennek mi a célja...

A Teremtő Istennek mi a célja a hajléktalan "csövesekkel"?

Figyelt kérdés

2014. szept. 12. 18:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Neki semmi. De én megkérdeztem az apámat amikor még élt és hajléktalan volt, hogy a családja helyett miért az italt és a munkakerülést választotta? Mivel szerintem nekem jogom lett volna apához, de ő az italhoz vonzódott. Isten engem megsegített, az ő döntését pedig elfogadta. Nekem teljes életem lett, ő pedig magányosan égett el, senki sem volt ott, hogy segítsen, csak az alkohol, de az meg szította tovább a tüzet.

Ezt ő akarta. Vagyis amit akart, annak ez volt a következménye. Kisemmizni több embert, majd magányosan meghalni. Olyan könnyen dobálóztok még emberi akarat miatt történő tragédiáknál is Isten nevével, hogy nem értem mit szeret rajtunk annyira?

2014. szept. 13. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Olyan könnyen dobálóztok még emberi akarat miatt történő tragédiáknál is Isten nevével, hogy nem értem mit szeret rajtunk annyira?"

:))

" ISTEN SZERETET "

- tehát nem lehet kérdezni, mit (nem tekint tárgyára), hanem a szeretet maga.

2014. szept. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Valakinek szenvednie is kell, hogy mások boldogok legyenek. Isten mentsége a világban jelenlévő rosszra az, hogy nem létezik.
2014. szept. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az Atya egyformán szeret mindenkit, és nem akarja, hogy bárki is hajléktalan legyen. A hajléktalan hajléktalan akar lenni, mert neki úgy jó.
2014. szept. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Mi a célja a nem csövesekkel?

Nekünk lehet:

- elrettentő példa

- könyörület gyakorlására lehetőség

(nehéz, veszélyes, esélytelen út)

2014. szept. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a célja velük, mint a haláltáborokban lévő hívőkkel, zsidókkal, le sem sz..ja őket. Ergo nem létezik.
2014. szept. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Come back válasza:

1. Minden ember maga egyedül viszi a keresztjét.

2. Minden ember saját sorsának kovácsa.

3. Ki mint vet, úgy arat.

A hajléktalan csak is saját magának köszönheti a sok rossz döntései miatt hogy csöves lett. Istennek semmi köze hozzá.

2014. szept. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!