Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan kérjem Istent, hogy...

Hogyan kérjem Istent, hogy még ne kelljen hazamennem hozzá?

Figyelt kérdés

Szeretnék még a Földön maradni, mert rengeteg tervem van, és még csak most kezdődne igazán az életem.

Szeretem Istent, és egyszer szeretnék visszatérni hozzá, de még előtte meg szeretném valósítani az itteni terveim.


2014. szept. 20. 12:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Valósítsd meg:)
2014. szept. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Gondolom, hogy beteg lehetsz, ezért hiszed azt, hogy közel az idő. Nehéz ilyen esetben okosnak lenni annak, aki nincs ilyen helyzetben és nem is volt. Így nézd el nekem a nagy arcomat, de mocsok leszek, és idézek egy részt Jézus beszédéből:


Jn 12,25

A ki szereti a maga életét, elveszti azt; és a ki gyűlöli a maga életét e világon, örök életre tartja meg azt.

2014. szept. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 KZitus ***** válasza:

Szervusz


Ha ennyire szereted az életed, az nagyszerŰ!!:-) jó kiindulópont. (sajnos ma nagyon lehamgoltak általában az emberek):-(


Kérd Istentől, hogy segítsen megismerned Őt és a Fiát, " Mert az Isten annyira szerette a világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy mindaz, aki hitet gyakorol benne, el ne pusztuljon, hanem örök élete legyen." János 3,16

2014. szept. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Talán először azzal kezdeném, hogy a héber szövegben a "seol" a halottak nyugvóhelyét a sírt, a sírgödört jelképezi. Ide kerül minden ember halála után, a Biblia ugyanis nem tanít a testtől különválló lélektől (a történelem és a modern teológia nyilvánvalóvá teszi, hogy a hellenizmus kapcsán került be a zsidóságba és a kereszténységbe ez az elképzelés). A halálban tehát nincs tudatos élet, következésképpen aki meghal, az öntudatlan állapotban nyugszik Krisztus második eljöveteléig, várva a feltámadásra (1Thess 4,16; Ján 5,28-29). Az Ősegyház gondolatai szüntelen az Úr második eljövetele körül forogtak.


Hozzáteszem, a Biblia alapján a földön eltöltött élet arra való, hogy az ember a testté lett Isten, Jézus Krisztus által meg tudjon tisztulni a bűneiből és hogy ezt az örömhírt másoknak is el tudja mondani. Ezért Jézus is arra tanította az embereket, hogy a lelki dolgokat helyezzék előtérbe, ne pedig az anyagikat. Akik a lelki dolgokat helyezik előtérbe, azoknak minden más szükséglet megadatik majd (Ján 6,33)

2014. szept. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Csak lehetséges, hogy beteg vagyok. De ma is többször elsírtam magam, mert bár sok nehézsséggel küzdök, nem akarom itt hagyni ezt a gyönyörű Földet!

Imádkozom éjjel-nappal, hogy minden rendben legyen!!

2014. szept. 20. 12:41
 6/18 anonim ***** válasza:

Ha beteg valaki kedves kérdező, akkor a legjobb amit tehet, hogy életmódot próbál változtatni.

Többet kell sportolni, mozogni, (éjszaka alaudni), normálisabban táplálkozni.

2014. szept. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen, próbálok mindent megtenni, nem csak várom a csodát. Úgy hallottam, a cukrot ki kell zárnom az étrendemből, meg aok vitamint szedek, hogy erősítsem az immundrendszerem.
2014. szept. 20. 12:51
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Isten tudja, hogy neked mennyi idő jár neked, te hogy mersz még többet kérni? Kinek hiszed magad? Egy apró porszem vagy csupán egy aprócska bolygón.
2014. szept. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A cukor helyett mézet használj. A méz a világ egyik legjobb gyógyszere minden bajra. A méhészek a világ legegészségesebb emberei közé tartoznak. A méz egy csodaszer csak kevesen ismerek. Küzdj, ha beteg vagy és hidd el meggyógyulsz. Tűz ki egy célt és csak az lebegjen a szemed előtt. A hit segít. Ismered a placebo hatás? A hit is képes ilyen rőt adni. Vonulj el jó időben a természetbe és elmélkedj közeledj Istenhez és a tudásához. Élj természetközeli életmódot. A betegségedtől függően tájékozódj természetgyógyászoknál is milyen étrend a megfelelő, ne csak az orvosnál, mert z átlag orvos sok hazugságot tanul sajnos. Én szurkolok neked testvérem!
2014. szept. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

8-as: ez nem esett jól...

Köszönöm mindenkinek a tanácsot, igyekszem meggyógyulni! :)

2014. szept. 20. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!