Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan kérjem Istent, hogy...

Hogyan kérjem Istent, hogy még ne kelljen hazamennem hozzá?

Figyelt kérdés

Szeretnék még a Földön maradni, mert rengeteg tervem van, és még csak most kezdődne igazán az életem.

Szeretem Istent, és egyszer szeretnék visszatérni hozzá, de még előtte meg szeretném valósítani az itteni terveim.


2014. szept. 20. 12:07
1 2
 11/18 Ozmium42 ***** válasza:
100%
Feltétlenül felejtsd el a természetgyógyászokat, hazug dilettáns az összes! Ne engedd, hogy lebeszéljenek a hatékony gyógymódokról, az ostoba tévképzeteik kedvéért (lásd parlagfű, barackmag és társai), vagy hogy pénzt csikarjanak ki belőled valami hókuszpókusz kedvéért.
2014. szept. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy apró porzsemek vagyunk, de mind értékesek.

Aki nem szereti sem magát, sem másokat, az hogy szeretheti azt, akit nem ismer?


A méz valóban sokkal jobb megoldás, mint a cukor.

Én azt javaslom csak, hogy kizárólag a mértéktelen és rendszeres cukor fogyasztását kell kerülni. (napi tábla csoki vagy 6 süti, zsír cupák zsírral meg ilyenek). Sok folyadék és sok mozgás viszont kell!

Normális ételeket bármikor ehetsz. (az a lényeg, hogy jól essen és minél kevésbé legyen mű eredetű).


Amit javasolni tudok (tea):

[link]


Illetve a fahéj, fokhagyma, máriatövis és kurkumin egy nem mérgezően erős multivitaminnal kombinálva.


Reggeli megoldásnak például ez tökéletes (csak nem a legolcsóbb):

[link]


Immun erősítéshez tökéletes vitamin:

[link]

Bár az én ezt szeretem:

[link]


Imádkozni fogok érted!

De a ami fontos. Sok zöldséget is egyél és mozogj.


Az Úr áldjon meg!

2014. szept. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Ne kérd Istent, mert nem létezik.
2014. szept. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
2014. szept. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséged Lucifer-666, nagyon kedves vagy, hogy ennyi mindent ajánlasz! :)

A cukrot kizárom teljesen, mert az táplálja a betegséget, amitől továbbterjedhet.

2014. szept. 20. 16:37
 16/18 anonim ***** válasza:

Ezekkel a szavakkal, amiket itt leírtál. Ha Isten valóban azt akarja, hogy itt most vége lesz az életednek, akkor majd meg fog nyugtatni, és te is el fogsz szakadni minden olyan dologtól, amit nem vihetsz magaddal a halálon túlra.

Ha pedig úgy akarja, hogy élj még, akkor megadja az életet még. Lehet, hogy azt akarja, hogy küzdj meg azért, hogy életben maradj. Béke lesz a szívedben, és egészen újonnan születsz, ha ez a szándéka.

2014. szept. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

nagyon régóta ülök a szövegdoboz előtt, hogy írok neked választ.

Próbáltam összeszedni a gondolataimat, hogy tanácsot adjak, hogy lehet felkészülni mind a maradásra, mind az esetleges távozásra.


Sajnos, csak kavarognak bennem a gondolatok- anyukámmal nem olyan régen vesztettük el a harcot.


Próbálj meg mindent a gyógyulás érdekében, amire lehetőséged van. Legyél sokat a családoddal, a lelked erősítése nagyon fontos.

Friss, fájó tapasztalataim alapján a harc legeleje és a vége a legrosszabb.


Isten meghallgat és békét nyújt, függetlenül attól, milyen sorsot szán az embernek. -ez az, amit sajnos nem tudhatunk.

Próbálj meg tovább lépni és boldognak lenni, tudom, hogy piszok nehéz ebben a bizonytalanságban.

De úgy olvastam a válaszaidban, még nem biztos a helyzet- reménykedjünk :)


Remélem, sikerülnek a terveid, remélem, ez most csak "vaklárma" nálad, ha nem, akkor remélem, meggyógyulsz! :)

2014. szept. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 KZitus ***** válasza:

Szervusz


Szeretnék én is hozzájárulni az egészségedhez, - ha lehet.


Én szombaton készítettem el a következő immunerősítőt a magam és édesanyám számára a télére: fél liternyi megtisztított fokhagymacikkre annyi mézet öntöttem, amennyi ellepte bőven. Ezt 2-3 hétig érlelem a kamrában, majd minden reggel egy cikket annyi mézzel, amennyi a (teás)kanállal jön elfogyasztom, naponta egyszer(reggel) Egyébként anikor "kész"-re érett ez a mix, a béz sötét barnává válik, sok értékes dolgot kiold a fokhagymából, az elveszíti erős illatát, és miközben rágcsálod nem lesz erős íze és illata.

Ez jó erősítő az előttünk álló hideg napokra.

Kérdezd meg kérlek az orvosodat, mennyire befolyásolja a betegségedet a méz, az édessége miatt.


Itt a recept helye, olvasd el mire jó: [link]

2014. szept. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!