Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A baratom hivo (hit gyulis),...

Zsanetta kérdése:

A baratom hivo (hit gyulis), en visszont nem. Katolikus kereszteny vagyok. O szeretne h megterjek, de en nem akarok gyulis, hivo lenni. Visszont nagyon szeretem (o is engem) es nem akarom h ez miat kulon valjunk. De megterni sem akarok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ugy tudom h naluk Isten van az elso helyen,ugyh attol tarok ha nem terek meg akkor elhagy...

2014. szept. 29. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha elhagy téged, akkor forduljon ki a mája.
2014. szept. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Max elmegyünk inni. Ha elhagy, azért iszunk, ha nem akkor meg azért.
2014. szept. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Megtérni annak kell, aki Istennek hátat fordított!


Ha te gyakorló hívő vagy, akkor már "megtértél".

2014. szept. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha ő Hitgyülis, akkor a kapcsolatotoknak nincs értelme.

Neki a vallása fontosabb a családnál. A szakítás fájni fog, de még találhatsz olyan lányt, aki normális és elfogad téged a vallásoddal együtt.

2014. szept. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Csak azt tudom mondani, hogy hasonló helyzetben mit tennék.


Könnyes búcsú ...


Nem írom le miért, nem akarok senkit megsérteni.

2014. szept. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5#-tel értek egyet.. hogy jön ő ahhoz, hogy bármit is változtasson a vallásosságodon?
2014. szept. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
Ha hit gyülis,akkor kész főnyeremény ha szakítotok.
2014. szept. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1. Megtérni nem egy fiúért vagy lányért kell, ami nem a saját meggyőződésed annak nem sok értelme van.

2. Ha egy ennyire fontos kérdésben nem egyeztek mire akarjátok alapozni a közös életet? Szép dolog a szerelem meg rózsaszín köd, de a tapasztalat inkább az, hogy ha pár a számára alapvetően fontosnak tartott értékekben nem egyezik (világnézet, gyerekvállalás, férfi-női szerep stb...) akkor abból előbb vagy utóbb szakítás lesz. Ezt szerintem vedd figyelembe.

2014. szept. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Yldee válasza:
Üzenem neki, hogy olvassa el a "Fesz van! A hit gyülekezete másik arca" c könyvet!
2014. szept. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A megtérésnek semmi esetre se egy másik ember legyen az oka. Csak a saját meggyőződésedből tégy ilyet. Különben meggyalázod a katolikus egyházat és a Hit Gyülekezetet is.
2014. okt. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!