Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten logikusan gondolkozik...

Isten logikusan gondolkozik vagy nem?

Figyelt kérdés

2014. szept. 30. 22:50
1 2 3
 11/27 Napfonat ***** válasza:
52%
Éppen szerettem volna megvédeni grkaty-t, hogy néha jókat is tud írni, amikor nem az Őrtoronyra hivatkozik, ti meg csúnyán mindig lepontozzátok, de a 10-es hozzászólása után letettem erről a szándékomról.
2014. okt. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%

Természetesen Isten LOGIKUS, de sok ember nem. Íme egy példa:


"Isten halott. (F.N.)"


Nietzsche mondta "Isten halott". Erre hallottam egy frappáns választ: "Isten mondta 'Nietzsche halott'" - és milyen igaz. :-) Gondolkozz el, melyik a tuti?! Ugye az utóbbi?

2014. okt. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Ozmium42 ***** válasza:
Utolsó: Isten tényleg mondta ezt?
2014. okt. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Persze! Én is ott voltam. Pár éve egy pesti sörözőben.
2014. okt. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Kedves Ozmium42! Nem szó szerint értik, hanem amikor Isten az ember lázadása miatt halálra ítélte az embert, akkor ezzel Nietzsche-t halálra ítélte.
2014. okt. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Kedves Napfonat


természetesen értékelem, ha valaki "felpontoz". De ha azt fogom leírni, hogy a tej fehér, jön az ellenség és lepontoz :D :D


Én igazán nem csinálok problémát a lepontozásból, valakinek ez adrenalin sport.


Néha a PC-m is ugrál a nevetéstöl az asztalon, mikor bármit is fogok írni, el sem olvassák, fogalmuk sincs hogy hol láttam, olvastam, de már tudják. :D


Különben nagyon sok ember mondta már nekem, tanítók is ateisták is, hogy sok jó tanácsot találtak és találnak a folyóiratainkban. Természetesen sokan nem olvassák el aztán egyszerübb terjeszteni a pletykákat.


Hogy tényleg a legelterjedtebb folyóirat a világon Az Örtorony és az Ébredjetek, engem is meglepett. Ha akarod, ha van kedved megnézni egy statisztikát, elküldök egy linket. A 10 TOP folyóirat a világon kezdi a 10-ik helytöl [link]

2014. okt. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Napfonat ***** válasza:

Kedves grkaty!


Kérlek hidd el, hogy rá vagy kötve az őrtorony-infúzióra, agyad pedig őrtorony-ködbe van zárva.

Mindent elkövetnek, hogy NE fedezhesd fel, hogy nélkülük mennyire csodálatos az élet!


Tessék! Elküldök egy másik listát a világ legelterjedtebb folyóiratairól, amely az általad belinkelt cenzúra-gépezetnél sokkal hitelesebb.


Minden örszágra külön lista van. Kérlek, nézd át árgus szemekkel, mert az Awake! és a Watchtower sehol sincs közöttük, pedig egyes országokban a top 50, USA-ban a top 100-as lista van!

Jó böngészést! Azt javaslom, hogy a JT-t hagyd ott a p.cs.ba!


[link]

2014. okt. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Nem értem Napfonat, miért vált ki nálad ez a téma ekkora ehm.....


A Te dolgod, azt csinálsz amit akarsz, azt olvasol amit akarsz.


és én is, és van hozzá jogom is, akár tetszik, akár nem, és ha begubództok is mérgetekben, rengeteg jó tanácsot olvastam és fogok is olvasni a kedvenc könyvemben a Bibliában és a folyóiratainkban is.


Ahogy írtam, ha leírom hogy a tej fehér, jön a roham Az Örtorony ellen. Még azt sem ismerik fel egyes vallásosak, hogy a Biblia verseket az általuk elismert Károli fordításból idézem :)


Most nyugodtan lepontozhattok, lehet hogy egy ilyen "höstett" után jól fog esni a vacsora..... :)


....és már törlöm ezt a kérdést is, úgy látszik filozófiává alakul. Nem szeretem a filozófiát, inkább olvasom Hawkins-t akár hiszed akár nem.

2014. okt. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

T. Napfonat! Te nagyon el vagy szállva magadtól, ez bizony nagy önhittség. Nos, akkor tisztázzuk:


Az Őrtorony folyóirat ma 45.944.000 példányban és 220 nyelven, az Ébredjetek magazin pedig 44.748.000 példányban, 99 nyelven jelenik meg. Van-e olyan magazin, rendszeres, havi, félhavi kiadásban megjelenő lap, melyet ekkora példányszámban és ennyi nyelven, gyakorlatilag az egész világon terjesztenek? És akkor a többi kiadványainkról nem is beszéltünk, melyek egyes példányai a G. Rekordok könyvébe is bekerült.

Tény, hogy Jehova Tanúi rendelkeznek a világ legnagyobb nyomdaipari kapacitásával.


Ez pedig méltán várható el attól a szervezettől, mely egyedül végzi azt a munkát, amit Jézus a Máté 24:14-ben mondott.

2014. okt. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Igen, határozottan logikusan...

2014. okt. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!