Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha nem fogadom el a Sátán...

Ha nem fogadom el a Sátán bélyegét, a Mennyországba fogok kerülni?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy 2017-től bevezetésre kerülne az emberbe beültetett mikrochip, és ez szerintem a Sátán bélyege. Ha nem fogom engedni, hogy beültessék a jobb kezembe, és elfogadom Isten pecsétjét, akkor a Mennyországba kerülök?

2014. okt. 7. 21:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
57%

Igen, pl. ha csecsemőket nyúzol meg és utána még közösülsz is velük, de ennek ellenére elég erős a hited a Krisztus vagy az Úr nevében, akkor mindenképpen üdvözülni fogsz, mert a cselekedet nem számít egyáltalán. A szegény éhezőbe is nyugodtan belerúghatsz meg leköpheted.


A normális jószívű, karitatív munkát végző emberek akik órát hordanak, pedig mennek a pokolba, mert ilyen súlyos bűnt azért csak nem lehet elkövetni.

2014. okt. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Tetesd a balba, és megmenekülsz!
2014. okt. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Megszöktél a diliházból?
2014. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Miért, mi Isten pecsétje?
2014. okt. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
1# Lucifer maga megmondja, hogy ő képviseli a poklot? Milyen paradigma szerint? Sátán átpártol?
2014. okt. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Amit olvastál, az butaság...Először is, nem "Sátán bélyege", hanem a fenevad bélyege, a kettő pedig nem ugyanaz. A fenevad az apokaliptikus irodalomban mindig valamilyen hatalmat, birodalmat jelképez. Sátán szimbóluma pedig a Jelenések könyvében a "sárkány", (Jel 12,9). A kéz és a homlok, ugyancsak jelképes, előbbi a cselekvés, utóbbi a gondolkodással van összefüggésben, a chipnek tehát semmi köze a bélyeghez.
2014. okt. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
A mikrochip nem bélyeg, mert nem végleges. A bélyeg egy olyan valami ami visszafordíthatatlan például a génmanipuláció.
2014. okt. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Ezt az ökörséget honnan vetted?
2014. okt. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Istenem! Ez az internet milyen jó dolog lenne, ha a sok bolond nem innen szedné a legképtelenebb információit! Ez meg mégis mi? Fiam, inkább olvass és művelődj még egy kicsit, hátha megmenekülsz a pokoltól! Vagy ha a mennybe jutnál, akkor én a pokolba szeretnék kerülni! (Oké, a többiektől elnézést a viccért!)
2014. okt. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

milyen bélyegröl, pecsétröl beszélsz?


Többször megjelent ez a kérdés, mindig azt hittem hogy az illetö tréfálkozik. Tényleg komolyan gondolod? Tudod mi az Isten pecsétje?


Míg nem írsz róla valamit részletesebben el sem tudom képzelni mitöl félsz? Talán tudnék neked segíteni, kellö Bibliai versek kiírásával?

2014. okt. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!