Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha nem fogadom el a Sátán...

Ha nem fogadom el a Sátán bélyegét, a Mennyországba fogok kerülni?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy 2017-től bevezetésre kerülne az emberbe beültetett mikrochip, és ez szerintem a Sátán bélyege. Ha nem fogom engedni, hogy beültessék a jobb kezembe, és elfogadom Isten pecsétjét, akkor a Mennyországba kerülök?

2014. okt. 7. 21:11
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

"A chip gyártó mondex, monetary(pénz) dexter (jobbkéz) ."


Már itt sántít az egész. Adott egy tökéletes prófécia, és a megtörténte féligazság? Ha a homlok és jobb kéz rövidítéséből állna, már gyanús lenne, de a cég azért van, hogy a pénzzel való bánást megkönnyítse. Ezért a névválasztás.


"Ha megnézel egy vonalkódot, az elején, közepén, végén két vékony vonal van elválasztásnak. Az a hatos szám, mindjárt háromszor."


Ez nagyon vicces! Talán a vonalkód ezek szerint a fenevad bélyege? Most akkor a chip, vagy a vonalkód? Mert ha köze van a vonalkódnak, nagy bajban vagy, mert mindent, amit megveszel megveszed vele a bélyeget is.

"A kinek értelme van, számlálja meg a fenevad számát"

Egy vonalkód így néz ki: 6 00011562 6 2366774 6

Na, számláld meg a fenevad számát. (Nem mellékesen a dupla vonal elválasztó, és nem számjelölő ebben az esetben)


"Azért a homlok és jobbkéz, mert ott van a legmelegebb, és a csip hőenergiával működik."


Lágyék, hajlatok, gerinc vonala... Pont egy általában eltakarás nélküli testrész lenne a marhaság. -15 °C-ban megáll a működése? A homlok és a kéz nem jó választás ebből a szempontból. Az általad belinkelt blog első képe, amint a BAL kézbe ültetik...

2014. okt. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Akkor azok a cikkek rosszak szerinted? Nem a vonalkód miatt.

Ez a világ,vagy rendszer, Istenellenes, és aki ebbe beleintegrálódik, az menthetetlen. Én így gondolom. Este 11-kor leszek.

2014. okt. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

A világ mindig is Istenellenes volt. Amikor az Istennel is példálóztak, hogy ők mennyire Isten szolgái, akkor voltak talán a legtávolabb Tőle. (Középkori katolicizmus) Ádám óta a világ távolodik Istentől.


Ezek biztos ismerősek:

Mk 4,19

De a világi gondok és a gazdagság csalárdsága és egyéb dolgok kívánsága közbejővén, elfojtják az ígét, és gyümölcstelen lesz.

1Kor 3,19

Mert e világ bölcsesége bolondság az Isten előtt. Mert meg van írva: Megfogja a bölcseket az ő csalárdságukban.


A világ nem az Istenhez közeli dolgok miatt híres. Ez az állapot már 2000 éve is megvolt.

De belemélyedhetünk, lényegesen nagyobb vallásszabadság van, mint évszázadokkal, évezredekkel ezelőtt, tehát közelebb van Istenhez ilyen módon a világ, mint anno. Senki hited miatt itt Magyarországon nem üldöz, és nem öl meg.


És igen, a cikk úgy vacak, ahogy van. Ha nem a vonalkód a bélyeg, akkor miért hozod fel, mintha az is Téged támasztana alá?


De annyiszor megkérdeztem már, hozd már össze a chipet a 666-al. Kösz!

2014. okt. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Olvassátok el az Amerikai Egyesült Államok törvénykönyvének 1014. oldalát! [link]

‘‘(g)(1) The Secretary shall establish a national med-

10 ical device registry (in this subsection referred to as the

11 ‘registry’) to facilitate analysis of postmarket safety and

12 outcomes data on each device that—

13 ‘‘(A) is or has been used in or on a patient; and

14 ‘‘(B) is—

15 ‘‘(i) a class III device; or

16 ‘‘(ii) a class II device that is implantable,

17 life-supporting, or life-sustaining.

18 ‘‘(2) In developing the registry, the Secretary shall,

19 in consultation with the Commissioner of Food and Drugs,

20 the Administrator of the Centers for Medicare & Medicaid

21 Services, the head of the Office of the National Coordi-

22 nator for Health Information Technology, and the Sec-

23 retary of Veterans Affairs, determine the best methods

24 for—

[link]

2014. okt. 8. 17:52
 25/32 A kérdező kommentje:

"Még egy másik dolgot is szeretnék megmutatni, amit korábban már említettem nektek. Én harcoltam a microchip elemben lévõ lítium anyag használata ellen, de legyõzettem, s így megmaradtak a lítiumnál. Annak idején beszéltem egy orvossal a Bostoni Medical Centerbõl, - kérdeztem, hogy mi a véleménye a koncentrált lítium használatáról a mikrochipben?

Mi történik, ha a chip tönkremegy és kifolyik belõle a lítium?

Ez az orvos egy ateista volt. Azt válaszolta:

- Nagyon fádalmas sebet, fekélyt okoz.

Azután olvastam a Jelenések könyve 16, 2-ben lévõ igéket:


Jel. 16,2

Elméne azért az elsõ, és kitölté az õ poharát a földre; és támada gonosz és ártalmas fekély azokon az embereken, a kiknek vala a fenevad bélyege, és a kik imádják vala annak képét.

/K.G. Biblia/

[link]

2014. okt. 8. 19:01
 26/32 anonim ***** válasza:

Mi volna, ha nem idézeteket dobálnál be, hanem elmondanád magyarul is, hogy értsük mit szeretnél?


Arra szeretnél célozni, hogy a fekélyes és beteg emberek, gonosz, bűnös emberek, akik halált érdemelnek?

2014. okt. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Inkább arra gondolhatott, hogy meg fog sérülni a chip, és a benne levő lötty okozza a fekélyeket, már, akiben lesz. A vonalkóddal nem vagyok bajban,mert nem hordom magamon.
2014. okt. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Kérdező!


A lítiumot használja az orvostudomány ma is:


[link]



[link]


"A természetben ásványi sók formájában előforduló elemet, a lítiumot gyógyszerként alkalmazzák bipoláris zavarban (mániás depresszió) szenvedő betegeknél, mely nagy áttörést jelentett ennek a betegségnek a kezelésében, mivel gyakran a depressziós időszakokban alkalmazott antidepresszánsok váltották ki a mániás epizódokat.


A betegek szükséges lítiumadagjának megállapításához vér- és vizeletvizsgálatok illetve egyéb laboratóriumi tesztek szükségesek. Ha túl alacsony a dózis, nem befolyásolja a hangulatingadozásokat; ha ellenben túl magas, akkor mérgezést okoz. Egyéb tünetei lehetnek: émelygés, hányás, lelassulás, szédülés, elkent beszéd, a nátriumháztartás felborulása, súlyos esetben: görcsös rohamok, veseelégtelenség esetleg halál.


Ha beállítják a helyes dózist, a lítium 5-14 nap alatt képes átalakítani a beteg hangulati életét."



Émelygés, hányás, lassulás, legsúlyosabb esetben görcsös rohamok, végső esetben halál, de nem fekélyek.


Egy darab LITICARB 500 mg tabletta fél gramm lítium karbonátot tartalmaz. A chip sem tartalmaz nagyobb lítium adagot.

2014. okt. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Végül is mindegy mi okozza a fekélyeket, az angyal kitölti poharát, és fekélyesek lesznek, kik felveszik a jelet. De a legesélyesebbnek erre a jelre a chip látszik. De, ha tudtok mást, amit a közeljövőben be akarnak vezetni, akkor szóljatok.
2014. okt. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

A Jelenések könyve egy jelképrendszer, ezt azért remélem tudod. A fekély jelkép, vagy úgy gondolod, hogy fakó színű ló fog kijönni?

Vagy a fenevad nem jelkép? A sárkány valódi sárkány? Az asszony a Napba van öltözve és lábai alatt a Hold?


A jelkép jelentését kell megtalálni halál pontosan tippelések helyett. De ez az eltalálás nem tőlünk van, hanem attól, aki megalkotta ezt a Jelenések könyvét.

2014. okt. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!