Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi/Őrtornyosok,...

Jehova Tanúi/Őrtornyosok, akik kinn szoktatok állni köztereken és hirdettek! Kellen egy kis segítség?

Figyelt kérdés

Mához harmadik hete, egy keddi napon, délután 13:00 tájban a Battyhány téren elmentem a standotok előtt. Ott volt egy idősebb néni, meg egy fiatalabb, 17 éves-forma lány. Rámmosolygott. Nekem sietnem kellett az egyetemre, ezért nem álltam meg. Gondolom, azok akik kinn állnak nagyjából ismerik egymást; nem tudja valamelyikőtök megmondani, ki lehetett ez a lány? Biztos, hogy ő is testvéretek!



Előre is köszi!


2014. okt. 10. 11:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Biztos igazad van, csakhogy ez a lány direkt engem követett hosszú pillanatokig a tekintetével, ahogy elmentem előtte és bementem a metróba. Hadd szabadjon már azt hinnem, ha kérhetem, hogy megtetszettem neki! :)
2014. okt. 11. 20:48
 12/14 anonim ***** válasza:
Kedves drága kérdező! Jézus pontosan UGYANAZT a NEM mindent megbocsátó Istent mutatta be, akit a Biblia JHVH-nak említ, és akit Jób is imádott. :-)
2014. okt. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

"Kedves drága kérdező! Jézus pontosan UGYANAZT a NEM mindent megbocsátó Istent mutatta be, akit a Biblia JHVH-nak említ, és akit Jób is imádott. :-)"



Hazugság.

2014. okt. 12. 21:43
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi a hazugság? Az, hogy "kedves, drága kérdező" vagy? Mert a többi tény. :-)
2014. okt. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!