Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok kérdést láttam már itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok kérdést láttam már itt ami az utcán, vagy egyéb köztereken hogyan ismerkedjünkről szól. De van e olyan pár valójában, akik így jöttek össze?

Figyelt kérdés

Várom a válaszokat, hogy ez a fajta ismerkedés mennyire lehet nyerő, tényleg csak azok írjanak, akik próbáltak már így is ismerkedni, és sikerrel jártak. Mármint hogy lett belőle kapcsolat. És amikor megkérdezték a barátok, barátnőitek, hogyan jöttetek össze, bevallottátok nekik, hogy utcán megszólított és úgy jöttünk össze, vagy nem mertétek ezt bevallani, mert cikinek véltétek és inkább kitaláltatok valami más sztorit?

Csak azért írtam, hogy egyáltalán van-e értelme ennek a fajta ismerkedési próbálkozásnak.



2012. ápr. 26. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem pont utcán, de majdnem. A 4-es villamoson ült velem szemben, és aztán már együtt szálltunk le.

Kanadából települt haza, és úgy szólított meg, miért hagyjuk mi, hogy ilyen koszosak legyenek a villamosok, miért nem cselekszünk?

Két gyerekünk van, ő is konformabb lett, és persze, megmondjuk, hogyan ismerkedtünk meg. Azért jó ideig csak találkozgattunk, hogy jobban megismerjük egymást, nem a házassággal kezdtük.

2012. ápr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jaaaa, hogy mielőtt megprobálnál ismerkedni feltérképezed, hogy valoban lehetséges e???????


szerinted régen mindenki az ismerösi köréből talált párt? Elég középszerű megoldás, hogy a közeli ismerősök közül akad valakid...majdhogynem szükségmegoldás.

2012. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vadidegenekkel bármelyik sarkon nem hiszem, de pl. szórakozóhelyen, színházban odamehetsz ismerkedni, legrosszabb esetben elküldenek, veszíteni valón nincs.
2012. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak akkor mükődik, ha bejössz a csajnak már alapból, ránézésre.Bocs, nincs sikersztorim, csak annyit tudok, hogy voltak alkalmak, hogy utcán mosolygott és bámult egy csaj, na ott nyugodtan odamehettem volna.Az ilyen esetek ritkák még akkor is, ha jól nézel ki.Sok nő nem szereti kimutatni érdeklődését.
2012. ápr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!