Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A sátánisták tényleg kecskéket...

A sátánisták tényleg kecskéket áldoznak a sátánnak?

Figyelt kérdés
és ha áldoznak ezt hl teszik meg? milyen időközönként? és mit mondanak az áldozat közben?

2014. okt. 26. 07:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Vagy sátánokat a kecskének
2014. okt. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Előző jól mondja, de évente egyszer a beavatási szertartáson káposztát is áldoznak a kecskének.
2014. okt. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem...
2014. okt. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha akarnak, biztos. Mivel nem egységes, hanem divatvallás, ezért kolbászt is tölthetnek helyette szerintem.
2014. okt. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem, a igazi sátánisták nem áldoznak állatokat, mert az állatok szentek számunkra. Főleg a kígyó, a kecske, a holló, a sárkány és a hal, de a macska és a béka is.


Viszont a bibliai Ószövetség leírja, hogy kell állat és emberáldozatot bemutatni, ha erre vagy kíváncsi!


Az igazi keresztények emberevők. A pap a misén minden áldozónak azt mondja, hogy "Krisztus teste!".

Vajon, miért?

2014. okt. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%

@10:12


Hogy te mekkora egy műveletlen ember vagy. Semmit sem tudsz a keresztény teológiáról, csak annyit, amennyit amennyit a sátánista oldalaidon olvastál. Ha valóban utána néztél volna a teológiai irodalomban annak, amiket állítasz, rájöhettél volna, hogy mekkora egy ostobaság, és bizonyára elszégyelted volna magad.

2014. okt. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mi van 6/6-os? Fáj az igazság? Vagy talán hazudtam valamiben? Talán a pap már nem azt mondja, hogy Krisztus teste? Ha nem lennél elvarázsolva a Blablától, hanem logikusan tudnál gondolkodni belátnád, hogy igazam van.

A helyedben nem lennék olyan biztos benne, hogy a sátánisták műveletlenebbek a keresztényeknél... már csak azért sem, mert sokkal többször, és többféle dologra használják az agyukat, mint ti!

Ez biztos! Elég sokáig voltam keresztény ahhoz, hogy tudjam.

2014. okt. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

@21:13


"Mi van 6/6-os? Fáj az igazság? Vagy talán hazudtam valamiben?"


-->Azt nem tudom, hogy hazudtál-e vagy tudatlanságból mondtad azt amit, de nem volt igaz.


"Talán a pap már nem azt mondja, hogy Krisztus teste?"


-->Egy katolikus pap teljesen máshogy értelmezi az Úrvacsorát, mint egy protestáns. A Katolikus Egyháznak a Szentírás-Szenthagyomány-Tanítóhivatal hármas alkotja a hite alapját, míg egy magamfajta protestánsnak a "Sola Scriptura" elv, ami az Írásból veszi az érveit. Ezt azért illene tudnod. Engem tehát nem érint a Katolikus Egyház magyarázata. Egyébként had jegyezzem meg, hogy Krisztus testével táplálkozni = az ő beszédeivel táplálkozni, mint lelki eledellel. Ez egy szimbolikus cselekedetet mint alámerítkezéssel történő (valódi) keresztség, annak is megvan a maga szimbóluma.


"A helyedben nem lennék olyan biztos benne, hogy a sátánisták műveletlenebbek a keresztényeknél... "


-->Nos, ez nem így van. Én megnéztem a honlapjaitokat, és egymás után találtam a történelmi hibákat. Nem akarom most ezt a kommentet arra ellőni, hogy ezeket halomra idézem, így csak egyet kérdezek. Ha annyira műveltek vagytok, hogy állíthattok olyan butaságot, hogy Buddhát kivégezték/keresztrefeszítették, mikor ez egyáltalán nem így volt. Utána olvastál már egyálalán Buddha életének!?


"Elég sokáig voltam keresztény ahhoz, hogy tudjam."


Valószínű felszínes keresztény voltál, aki nem vizsgálta meg alaposan a hitét. Tudod egyáltalán, hogy mikor zárták le az ószövetségi kánont?


"Ha nem lennél elvarázsolva a Blablától, hanem logikusan tudnál gondolkodni belátnád, hogy igazam van."


-->Nos, a tiszta - vagy ha úgytettszik logikus - gondolkodás éppen a Biblia egyik alaptanítása, nem hiába, hogy az emberiség nagy szellemi óriásai (Isaac Newton, Blaise Pascal) mind tanulmányozták és kutatták. A tekintélyes, logikusan gondolkodó emberek közül, akik az emberiség fejlődéséért sokat tettek, a te vallásodat ki képviselte?

2014. okt. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja, és még valami: A "keresztény" szó annyit jelent, mint "krisztusi", "Krisztus-követő". Te követted egyáltalán a keresztény korszakodban Krisztust? Éltél a tanításai és a parancsai szerint? Például hirdetted az evangéliumot a cselekedeteiddel, vagy a szavaiddal? Úgy bántál az emberekkel, és az életeddel, ahogy Kriszus tanította? Ha nem, akkor nem voltál keresztény.
2014. okt. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

8-9-es!

Engem te nem érdekelsz, én a kérdésre válaszoltam az én vallásom, a sátánizmus szerint; nincs semmiféle állat vagy emberáldozat!

Egyébként nem hiszem, hogy a te forrásaid Buddhát illetően hitelesebbek lennének az általad említett oldalénál, mivel te nem voltál ott. Viszont akik azt a sátánista oldalt szerkesztik olyanoktól szereznek információkat, akik saját szemükkel látták az eseményeket.

Ha tudsz ennél hitelesebb forrást, akkor ki vele!

2014. okt. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!