Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sátánisták! A beavatás után...

Sátánisták! A beavatás után milyen érzés töltött el benneteket?

Figyelt kérdés
Olyanoktól várok válaszokat, akik a kereszténységből szabadultak. Esetlegesen szenvedésből mentek át.

2014. márc. 17. 17:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
felesleges egyik valláshoz is tartozni, ha az élet igazságtalansága miatt jól ki akarsz szúrni istennel, hogy sátánista és kívülálló leszel, akkor el kell keserítselek mert isten és sátán sem létezik(legalábbis ahogy a bibliában van, az csak primitív mendemondák gyűjteménye(albert einstein)), bár tudom, hogy a sátánizmusnak is vannak már ateista irányzatai, de akkor is feleslegesnek találom
2014. márc. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Keresztény vagyok, de úgy tudom, hogy a sátánizmus nem szól ilyesmiről, hanem egy életszemléletet ad és mentes a vallási rituáléktól.

Ahol beavatás van, az valami ördögimádó szektás jellegű dolog lehet.

2014. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Sátán nem szorul imádatra, ez pedig végképp nem szekta XD

Kérdező, már elvégezted a beavatást, vagy csak tervezgeted?

2014. márc. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

3:

Aláírtam (tűszúrásos) , de sajnos még nem tudtam elégetni. A gyertya meg van hozzá. A szöveget is elmondtam már hozzá.

2014. márc. 22. 15:02
 5/15 anonim ***** válasza:
lol.....
2014. márc. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
És mi tart vissza az elégetésben?
2014. márc. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6: Az, hogy nem tudok egyedül lenni, mert sokan vagyunk a házban és sajna még kint sem tudok keríteni helyet és sosem vagyok egyedül, de mihelyst lesz alkalom.... megteszem.
2014. márc. 23. 16:01
 8/15 anonim ***** válasza:

# 3 Sátán nem szorul imádatra – NEM IGAZ ! Jézust megkísértette a pusztában és imadatot kért tőle


A Mt.4:1-11-es szakaszban ezt olvashatjuk: "Akkor elvitte Jézust a Lélek a pusztába, hogy megkisértse az ördög. Miután negyven nap és negyven éjjel böjtölt, végül megéhezett. Ekkor odament hozzá a kisértő és ezt mondta: ‘Ha Isten fia vagy, mondd, hogy ezek a kövek változzanak kenyérré’. Ő így válaszolt: ‘Meg van írva: Nem csak kenyérrel él az ember, hanem minden igével, amely Isten szájából származik.’ Ezután magával vitte őt az ördög a szent városba, a templom párkányára állította, és így szólt hozza: ‘Ha Isten Fia vagy, vesd le magadat, mert meg van írva: ‘Angyalainak parancsot ad, és azok tenyerükön hordoznak téged, hogy meg ne üsd lábadat a kőbe.’ Jézus ezt mondta neki: ‘Viszont meg van írva: Ne kísértsd az Urat, a te Istenedet!’ Majd magával vitte az ördög egy igen magas hegyre, megmutatta neki a világ minden országát és azok minden dicsőségét, és ezt mondta neki:

‘Mindezt neked adom, ha leborulva imádsz engem.’

Ekkor így szólt hozzá Jézus: ‘Távozz tőlem, sátán, mert meg van írva: Az Urat a te Istenedet imádd, és csak neki szolgálj!’ Ekkor elhagyta őt az ördög, és íme, angyalok mentek oda, és szolgáltak neki".

2014. júl. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%

Kedves Kérdező!

Nem a kereszténység, vagy Isten tehet a Te boldogtalanságodról, és nem egy Sátáni beavatás eskü fogja megoldani a problémáidat !!!

Egyedül a te döntésed,hogy az embereket,élethelyzeteket hogyan kezeled,milyen döntéseket hozol.

’’Az igazság szabaddá tesz,,

2014. júl. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Sajnálom az idiótákat, ha már a bibliából idézgetnek, akkor már én is abból idézek, megmutatva, hogy a drágalátos Jahve miket művelt az emberiséggel:

Mózes II. 32:27 És szóla nékik: Ezt mondja az Úr, Izráel Istene: Kössön mindenitek kardot az

oldalára, menjetek által és vissza a táboron, egyik kaputól a másik kapuig, és kiki ölje meg az ő

attyafiát, barátját és rokonságát.

32:28 A Lévi fiai pedig a Mózes beszéde szerint cselekedének, és elhulla azon a napon a népből

úgymint háromezer férfiú.

Ölt/öletett meg valaha Sátán valakit?

Itt minden keresztény disznóság benn van:

[link]

2014. júl. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!