Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tisztelt Jehova Tanúi! A...

Tisztelt Jehova Tanúi! A Szervezet miért nem követi a Biblia utasításait a kereszteléssel kapcsolatban, ugyanis tudtommal arra kötelez benneteket, hogy a Szervezetre esküdjetek, így van?

Figyelt kérdés

"Elmenvén azért, tegyetek tanítványokká minden népeket, megkeresztelvén őket az Atyának, a Fiúnak és a Szent Léleknek nevében,"(Mát.28:19)


Nem vádaskodni akarok,mégcsak nem is titeket a híveket hibáztatom hanem azokat akik "ott fennt"a toronyban játszák az istent és nem követik azokat a parancsokat amelyeket Jézus hátra hagyott.

Miért fontosabb a Szervezet szava Jézus szavainál?

Ezt ti nem veszitek figyelemben a keresztség elött,hogy valami hiányzik a képből?


Hahgsűlyozom,hogy nem vádaskodás nem provokáció a kérdés de kiváncsi vagyok,hogy ti akik benne vagytok hogyan látjátok vagy hogyan élitek meg ezt a fontos napot az Atya a Fiú és a Szentlélek nélkül.

Köszönöm megértéseteket!



2014. nov. 1. 23:30
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
üdv, igen, és korrigálam, ámde te, aki ítélsz, ugyanazt gyakorlod. :-) nem írtam, hogy szervezet által lettek megmentve, hanem azt írtam, hogy szervezett módon.
2014. nov. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!