Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Látta már valaki a Poklot?...

Látta már valaki a Poklot? Milyen?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat, ha lehet...

2014. nov. 26. 16:21
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

Akik pedig elhiszik a különféle videók alapján bizonyos emberek élményeit, ugyanúgy elhihetik a mese filmek jó és rosz tündérjeit, hiszen feljátszani a mai modern technikával sok mindent lehet.


Fiam mikor tizenéves volt, az osztálytársaival és egy fiatal mérnök segítségével, akinek még nem nött be a feje lágya azon dolgoztak, hogy megtréfálják városunk lakóit bizonyos "ufo" mutatvánnyal. Szerencsére megtudtuk, sikerült leállítani.


A technika igen magas, az emberek sokat füllentenek, egyre több a skrizofrénás beteg is... óvatosnak kell lenni, mit hisz el az ember

2014. nov. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
75%

Nyisd ki a szemed itt a Földön, nézz rá a többi emberre és ígérem neked, hogy előbb vagy utóbb bepillantást nyersz a pokolba.


A pokol nem más, mint a többi ember.

2014. nov. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
Volt egy időszakom, amikor öngyi akartam lenni, azt Isten megmutatta hova kerülnék. Nagyon sötét volt, hanyatt feküdtem a földön keresztre feszítve, és olyan félelmet éreztem, amit itt a Földön nem lehet érezni. A belsőmből áradt ki körbe-körbe, és egyre nagyobb lett a félelem. Aztán megszólalt egy hang: most hozzák a tesódat. Hát ennyi.
2014. nov. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:

A pokol tagadása is a sátán műve. A gyehennához azért hasonlítja Jézus állandóan, mert itt nem csak szemetet égettek, ahogy a szektások állítják, hanem embereket is.

Ők csak egy féle tanítást tudnak állandóan bemásolni, utána sem járnak a benne levőknek, míg a pokolról Jézus mint létező helyről beszélt.

Aki tagadja, az a sátáné.

2014. nov. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
A „tüzes gyehennára” való utalások tehát ugyanazt jelentik, mint a Jelenések 21.8-ban leírt ’tüzes tó’, vagyis a pusztulást, „a második halált”.
2014. nov. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
üdv, a pokol a biblia szerint nem egy kínzókamra, hanem a nemlét helye. innen lesznek feltámasztva a halottak.
2014. nov. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
Nem a Biblia szerint, hanem szerinted. A Biblia egészen mást tanít a Pokolról.
2014. nov. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

Asperizmus


Próbálj meg utánajárni, megkérdezheted vallásvezetöidet is, hogy mondják meg neked, milyen héber szó van a magyarul pokolra fordított szó helyén.


A Biblia nem magyarul volt írva, hanem héberül, arámul és görögül.


Ne hagyd magadat azzal larázni, hogy azt mondják neked hogy ilyen meg olyan veszélyes róla megtudnod valamit.


Hidd el meglep az eredmény!!

2014. nov. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Senki nem láthatta, mivel nincs ilyen hely. Jézus sem beszélt róla miután feltámadt.
2014. nov. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Akkor én hol voltam? Katolikus koromban mondogattuk a templomban, hogy száll alá poklokra. Jézusról volt szó.
2014. nov. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!