Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A szcientológia tényleg olyan...

A szcientológia tényleg olyan rossz mint mondják?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam hogy ilyen meg olyan rossz, ezer meg ezer okot leírnak hogy miért rossz. De én ebből nem ítélem el, az éremnek ugyanis két oldala van. Érdekelne az a bizonyos másik oldal.


Válaszokat előre is köszönöm 16/F



2014. dec. 4. 18:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
*aki=akkor
2014. dec. 7. 10:55
 12/16 T. Zoltán ***** válasza:
45%

Kedves kérdező!


Ha megvádolnak valakit ezzel azzal, de ennek ellenére sikeres marad, nincs szüksége védekezésre, mert az eredményei magukért beszélnek. Amiket a cikkekben látsz nem mű dolgok, hanem tények. Bármikor utána tudsz nézni ha ugyan annyi időt rászánsz mint a vádak nézegetésére, amiknek a nagy részéről semmit nem tudsz előásni, hogy igazak e. Ezek után döntsd el magad, hogy a Szcientológia mi is valójában.

2014. dec. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Zsóka__ ***** válasza:
Érdekelne, hogy bő négy hónap alatt megnézted-e az érem másik oldalát. Tudod a szcientológia azt tanítja, az igaz, ami számodra igaz. Nézd meg a saját szemeddel, és eldöntheted, jó-e vagy sem. Aztán ha úgy határozol, hogy az nem neked való, senki sem fog visszatartani. Ez csak mese, rosszindulat.
2015. ápr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
81%

Szia,

Én nem voltam, nem vagyok és nem is leszek szcientológus. Egy ismerősömet szippantották be, egy agymosott valaki lett, fszságokat kezdett beszélni, az emberi kapcsolatai tönkrementek.

Annyit mondok: senkinek nem ajánlom.

2016. júl. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Zsóka__ ***** válasza:

Az éremnek valóban két oldala van. Van, akinek nem való a szcientológia, és van aki az életét teszi rá. És ezen kívül sokan vannak azok, akiknek sikerül az életüket kicsit jobbá tenni a szcientológia segítségével, aztán már nem akarnak foglalkozni vele többet, és továbbállnak.

Sokféle ember van.

2017. máj. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

agymosás, pénzlehúzás- nagy ívben kerülendő.

Ha érdekel, nézd meg a "Míg végül semmid sem marad" c filmet, vagy Remini kiváló sorozatát:"Szcientológia és ami mögötte van"

2018. febr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!