Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A szcientológiát miért tartják...

A szcientológiát miért tartják rossz dolognak?

Figyelt kérdés
Utána olvastam a neten pár helyen és szerintem elég szimpatikus dolgokat írtak és nem is állít nagyobb őrültségeket más vallás meséinél.

2012. jún. 22. 22:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
A marketing szöveg mindig jól hangzik, de érdemes lenne a dolog mögé nézned, személyes sorsok, stb...
2012. jún. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
Nem az a gond,hogy hülyeségeket vagy okosságokat tanulnak, hanem,hogy anyagailag és lelkileg tönkre teszik a tanításért cserébe az embert.
2012. jún. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%
A szciontólógusokat a fundamentalista muszlim hívőkhöz lehetne hasonlítani.Tehát idióták.
2012. jún. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%

Ha még csak idióták volnának...


Nagyon tenyérbemászóak, aztán azt veszed észre, hogy szó szerint belemásznak az életedbe és a bankszámládba, és ha nem azt mondod, ami szerintük helyes, úgy viselkednek veled, mintha te egy zsidó volnál, ők meg náci tisztek. Vagy osztáléyidegen volnál, ők meg kommunisták.

2012. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%
Butaságokat tanítanak, és még pénzzel is megpróbálnak lehúzni. Engem is megpróbáltak lehúzni, de nem sikerült.
2012. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%
Mert agymosás az egész.
2012. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%
Az egész az emberek befolyásolhatóságára alapít, és pénzt szednek be a nagy semmiért!
2012. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
De ez a befolyásolásos dolog elmondható minden társaságról, vallásról és politikai frakcióról is. Mindegyiknek ugyanaz a célja: a növekedés. Csak kíváncsi voltam, hogy miért pont ezt pécézték ki. Mert nincs olyan "szekta" vagy bármi, ami egy nagyobb népességet magába foglal, hogy angyal lenne. Csak szimplán jobb egyes dolgokról hallgatni, mert az kényelmetlenül érinti a többséget.
2012. jún. 22. 22:34
 9/27 anonim ***** válasza:
86%

Jó, akkor legyél zombi. Most jobb?

Mi tetszik neked abban a baromságban?

2012. jún. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Semmi. Ahogy semmiben se semmi. Csak kíváncsi vagyok, hogy az emberek az egyik baromságot miért tartják "isteninek" a másikat meg agymosásnak. Mert én nem látok különbséget. De úgy látszik egyes agymosások sikeresebben voltak.
2012. jún. 22. 23:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!