Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Elváljak hogy tiszta legyek...

Elváljak hogy tiszta legyek az Úr szemében?

Figyelt kérdés
Keresztény nő vagyok. 2 éve kötöttem házasságot egy férfival, akibe gyermekkorom óta szerelmes voltam. Ő kicsapongó, parázna életet élt, van is 2 gyermeke, 2 különböző nőtől. Mielőtt elkezdett nekem udvarolni, ő is megtért.De úgy érzem az ő paráznasága engem is bemocskolt.

2014. dec. 28. 20:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
egy házasság sem működik úgy, hogy az egyik fél belekényszeríti vmibe a másikat
2014. dec. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Mai világ, dúl a szerelem, minek várni, feküdjünk le egymással, aztán majd megismerjük egymást. Fel vannak cserélve a mai világban az értékrendek. Nemhiába van, hogy várni az együttlét előtt.

Ha meg megtért akkor felhagyott az elöző életével, ha meg nem, ha megcsal akkor el kell válni, de akkor meg nem tért meg .

2014. dec. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Ne az számítson, hogy mit tett, hiszen mindenki bűnös. Hanem az érdekeljen, most hogyan viselkedik, most hogyan bánik veled. Mert ha jól, és tisztességesen, de te mégsem tudod megbocsátani, akkor jusson eszedbe, Ha az Úr megbocsát neked, neked is megkell bocsáss másoknak.

Férjeddel kell ezt megbeszélni, hogy tudja mit érzel. Tudja? Ha az kell a lelkednek, kérjen töled bocsánatot. Ha szeret megteszi, még akkor is, ha házasság után semmit se követett el. Ha a lelkedet megnyugtatja, kérjél tőle bocsánatot, csak magyarázd el részletesen, hogy tudja, miért fontos ez neked.

2014. dec. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
2014. dec. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!