Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztény katolikusok!...

Keresztény katolikusok! Bűnnek számít? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

17 éves vagyok,és van Facebookom. Be van lájkolva pár ilyen viccoldal. És ha tekerek le az oldalon,van úgy,h kijön pár ilyen parázna kép is. Bűn az,ha véletlenül elolvasom őket? Vagy megfeledkezem magamról és elolvasom? Halálos bűnnek számít? (mert ugye a lelkitükörben is benne van,parázna dolgot olvastam..)

Kérlek,komoly válaszokat írjatok..ne vicceljétek el..



2014. dec. 30. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Nem szépítem a dolgokat, égni fogsz emiatt.
2014. dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Került el az olyan helyzeteket, amik miatt kísértésbe eshetsz.


Én például az index.hu oldalról AdBlock-kal eltávolítottam a Velvet kategóriát az undorító cikkeik és képeik miatt.

2014. dec. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Peter__Griffin ***** válasza:
22%
Már mindegy. Ha csak egy ilyet is megnézel, a pokol legmélyebb bugyrába kerülsz lucifer mellé!
2014. dec. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
megkértelek Titeket,h a szarkasztikus és komolytalan válaszokat mellőzzétek...2.válaszoló-köszönöm :)
2014. dec. 30. 15:58
 5/12 Peter__Griffin ***** válasza:
22%
Nem hiszed? Még Jézus mesélte ezt nekem. Ő pedig csak ért az ilyen dolgokhoz...
2014. dec. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
ha bűnnek is számít, van segítségünk az Atyánál: Jézus, aki meghalt a bűneinkért. ha megbántad, Isten megbocsájt. te pedig törekedj rá, hogy ne nézd meg őket. Jézus feláldozta az életét érted, mindenkiért. te feláldoznád a facebook oldaladat? vagy mernél szűrőt tetetni rá?
2014. dec. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Csak nem a NEMKUTYA az?

Engem is ez tart pórázon. De kérem az Urat, hogy szabadítson meg ettől.

Egyébként bűnnek számít, jobb lenne ha te sem látogadnád azt az oldalt. Tudom, könnyű ezt mondani.

2014. dec. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem akarattal nézel rájuk, csak rápillantasz, akkor nem bűn. De ha direkt megnézed még őket, akkor igen.
2014. dec. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
értem,és köszönöm a válaszokat... és ha bűnnek számít..akk halálos bűn? meg kell gyónnom?
2014. dec. 30. 18:17
 10/12 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok katolikus, de semmiképp nem gondolnám, hogy bűnnek számít. Még ha akarattal nézegetnél ilyen dolgokat, arra ráillene, hogy "parázna dolgot olvastam" - de ha ez megtörténik, akkor sincs semmi baj. Emberi dolog ez is.

Te nagyon-nagyon ártatlan lehetsz, ha ez a kérdés egyáltalán felmerült benned...

2014. dec. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!