Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztény katolikusok!...

Keresztény katolikusok! Bűnnek számít? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

17 éves vagyok,és van Facebookom. Be van lájkolva pár ilyen viccoldal. És ha tekerek le az oldalon,van úgy,h kijön pár ilyen parázna kép is. Bűn az,ha véletlenül elolvasom őket? Vagy megfeledkezem magamról és elolvasom? Halálos bűnnek számít? (mert ugye a lelkitükörben is benne van,parázna dolgot olvastam..)

Kérlek,komoly válaszokat írjatok..ne vicceljétek el..



2014. dec. 30. 13:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%

Ennyi idősen már több eszed is lehetne.

Ne haragudj, de nagyon ez a helyzet. Ideje elkezdened normális életet élni, és nem ilyen ostobaságokon kattogni.

Tipikus példája vagy annak mennyire káros a vallás, amikor 17 évesek elméjét és mentális egészségét így rombolja szét...

A biblia szerint gyakorlatilag minden "bűn". Aki eszerint akar élni magát teszi tönkre. Beteg elméket gyártanak. Nem kéne ebben alámerülni...

2014. dec. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Megnéztem milyen oldal ez. Most akkor én is elkárhozom miattad?
2014. dec. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!