Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a helyzet a megbocsátással...

Mi a helyzet a megbocsátással és a szeretettel akkor, ha egy férfi iszonyatos csalódást okozott nekem?

Figyelt kérdés

Mert ugye hitünk szerint meg kell bocsátani... ha viszont megbocsátok neki, akkor nem tudok belőle kiszeretni. Az csak akkor megy, ha utálom és úgy gondolok rá, mint egy utolsó szemétre. De ezt nem érzem etikusnak, inkább úgy szeretnék rá tekinteni, mint egy elesett és megtévedt emberre, szeretnék megértő lenni vele - akkor viszont megint csak ott vagyok, ahol a part szakad. Ilyenkor mi a helyes?

Mellesleg nem tartom vele a kapcsolatot semmilyen formában.



2015. jan. 6. 18:25
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Itt vagyok ismét. Próbálkoztam sok mindennel, hogy elfellenjtsem. Azt hiszem, nálam nem úgy működik ez a dolog, mint más rendes embernél; rajtam nem segít az, ha megutálom és elkerülöm. Nekem annál rosszabb lesz. Én őt csak szeretni tudom. Szeretem, és boldog vagyok.
2015. jan. 29. 00:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!