Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Biblia azt írja, aki hisz a...

A Biblia azt írja, aki hisz a frltámadás Krisztusában az örökös, de ha én örökös vagyok akkor jogomban áll megtudni mi ez az egész logikai, lelki rendszer ebben a világban, és mit akar valójában Isten ezekkel a helyzetekkel, és velünk konkrétan nem?

Figyelt kérdés

2015. jan. 19. 11:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

de igen.Ádám és Éva tökéletesek voltak mindenük megvolt nem szenvedtek hiányt semmiben

ezért aztán nekik nincs mentségük a tetteikre,


más részt örökös az a fiúra vonatkozik és azok akikkel szövetséget kötött a királyságra

azok akik maradnak a földön vagy feltámadásban részesülnek a földre azok másodlagos élvezői a királyságnak, hiszen Ők lesznek a királyság földi lakosai


ezenkivül sok mindent közöl a teremtő, ám sajnos nem mindenkinek jut el az elméjéhez az alázatosság hiánya miatt, igy nem értik teljesen Isten szándékát,


ezért irja a Biblia, hogy van akik tanulnak tanulnak de az igazság pontos ismeretére soha el nem jutnak

2015. jan. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

János egy tizenkettő: Akik pedig

befogadták, azokat felhatalmazta

arra, hogy Isten gyermekeivé

legyenek; mindazokat, akik

hisznek az ő nevében


Jogodban áll kérdéseket feltenni, ha valóban a gyermeke vagy. Nem majd egyszer leszel az, ha hiszel az Úr nevében és befogadtad őt, hanem akkor és ott. Nincs olyan, hogy majd.

És még egy földi apa sem vonja meg a választ a gyermeke kérdéseire, hát még Isten! De feltetted már neki? Én már megtettem és mindig megkaptam a választ. Ne ide írogass, hanem térdelj le és imában tedd fel a kérdéseidet. Ha az ő gyermeke vagy.

2015. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!