Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nagyon rossz dolgot csináltam...

Nagyon rossz dolgot csináltam mondtam. Mi lesz a következménye? Mit tegyek a következmények ellen? (keresztények)

Figyelt kérdés
Hallgattam egy nyomdapapírt nem tűrő zenét és ezt mondtam. Miért ne hallgathatnám az lesz a büntetésem hogy lesz egy szerencsétlen napom ne nevettess mindig az van a magyarnak, így nekem is. És utána kapcsoltam hogy mit mondtam. Mi lesz a következménye? Mit tegyek a következmény ellen? Segítsetek nem akarok még több büntetést így is 2 éve folyamatosan vétkezek mert mindig elcsábít az ördög, és ez is átlagában nagyon sok büntetéssel jár, és a kijelentésem után. Segítsetek. Holnap mondjak el egy rózsafüzért és minél előbb gyónjak?
2015. jan. 23. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Vajon miért "vétkezel" 2 éve? Talán mert nem úgy élsz, mint az ókorban vagy középkorban? Talán mert egy olyan világban élsz, ahol már lehet kikapcsolódni, szórakozni, választani?

Ha mindenáron gyónni akarsz inkább köszönd meg azoknak, akik ezt lehetővé tették ezt neked, az őseidnek és ne folyton rettegj egy olyan istenalaktól, amely a világban rejtőző olykor talán nyomdafestéket nem tűrő, ám érdekes dolgok megismerésétől fosztana meg.

2015. jan. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát ez Jézus tanitása szerint nem igy működik.


ha kereszténynek tartod magad akkor minimum ismerned kellene Jézus véleményét erről, mert hiszen a eresztény szó azt jelenti Jézus követője-


Nos ki ellen vétkeztél? Isten ellen.

Akkor kinek 'gyónd' meg Istennek, és kérd a megbocsátását Jézus nevében.

Tudod a biblia Isten szava szerint van halálos bűn és nem halálos bűn.

az hogy felismerted a tetteid helytelenségét máris jó uton vagy és Isten nem haragszik rád,

s ha elmondod neki hogy nagyon bnod öszinte szivből és igyekszel többet nem ilyet tenni akkor hidd el nem fog megbüntetni


Egyébként is A teremtő nem büntet minden egyes tökéletlenségünkben elkövetett apró cseprő ügyek miatt, mint valami mumus


mint sokaknak neked is igaz pontos ismeretre lenne szükséged, a keresztényi életet illetően, hogy valóban kerestény életet élj, és le tudj szokni bizonyos alapelvek elleni vétkezésekről.


Irj kérlek a jw.org honlapra

2015. jan. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen ha legfőbb vágyad, hogy elmagyarázzák órák hosszat, hogy miért Jehova isten neve, illetőleg, hogy Jézus miért Mihály arkangyal vedd fel velük a kapcsolatot, azaz az előbbi honlappal.
2015. jan. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Semmi bajod nem lesz.
2015. jan. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább fogadd a szívedbe Jézust, add át neki az életedet és kérd, hogy szabadítson meg a bűneidtől. De ezt neked akarni kell. Ha nem is akarod a bűneid elhagyni, akkor hagyd és viseld a következményeket.
2015. jan. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!