Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Napon óta nagyon rosszul...

Napon óta nagyon rosszul vagyok folyton szorongok és nagyon rossz a kedvem mit csináljak ellen?

Figyelt kérdés

Szóval mániás depresszióm van és szorongásom péntek este este ittam alkoholt 2 haverommal megittam 1 liter pálinkát! 1 Évente egyszer iszok szombaton volt egy másnaposságom és vasárnap óta nagyon rosszul vagyok , már szombat este se tudtam aludni. Hétfőn este sírtam napok óta szorongok és nem tudok leállni mindig mehetném van.

ívás előtt egész jól voltam isszom az orbánc-citromfű teát de nem érzem hatását. Szedek omega 3 és vitaminokat is magnéziumot de nem javulok, mit csináljak? Úgy érzem meg akarok halni? Már ez a harmadik kérdés amit kiírok folyton kattog az agyam :S



2015. jan. 21. 12:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Pedig tegnap voltam futni is , nem bírok egy helyben ülni mehetném van folyton. Annyira rossz érzés , folytonos nyugtalanság.
2015. jan. 21. 12:31
 2/12 anonim ***** válasza:

Orvosnál voltál már a problémáddal?? Szedsz vmi gyógyszert?

Bizonyos fokú szorongásnál már kevés a tea, tudom ugyanezeket ittam, és szedtem én is magnéziumot, halolajat, q10-et stb.

2015. jan. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát én azt hittem pár nap és elmúlik. Igen régen jártam másfél éve gyógyszer mentes vagyok. Azt hittem sikerül minden de úgy látom nehezebb doglom van.
2015. jan. 21. 12:35
 4/12 A kérdező kommentje:
Ívás óta ilyen erős a szorongásom.. Nagyon kellemetlen soha többet nem iszok. Évente az 1 is sok!
2015. jan. 21. 12:37
 5/12 anonim ***** válasza:
Mániás depressziót nem lehet házilag kezelni. Fordulj szakemberhez MOST!
2015. jan. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyobb mennyiségű ital utáni napokon épp az elvonási tünetektől szokott rosszullét jeletkezni.
2015. jan. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

De a mániás depressziós idő rám ritkán szokott jönni. 1-2 hét és elmúlik nagyjából. AKkor jön ez nekem mikor kétségbe esek. Vagy a bizonytalanság hozza elő attól szorongok :S

Akkor az hogy házilag szedem a dolgaim nem segítenek?

Vettem egy macska győkeret a orbánc-citomfű kombohoz.

2015. jan. 21. 16:10
 8/12 anonim ***** válasza:
A mániás depresszió ilyen! Egymást váltják a mániás és depressziós epizódok, ez az egésznek a lényege! Hogy elég a gyógynövény? Olvasd el a kérdésed és már meg is van a válasz a kérdésedre!
2015. jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen tudom nem. De nekem 1-2 évente van ilyen időszakom.

Már volt ilyen 2012 végén. Mindig akkor ha bizonytalan leszek egy lánnyal kapcsolatban. Most van a másik így nehéz harcolni 1-2 hét és elmúlik. Ezek a részek nálam csak télen jönnek Január februárban :S Most is azért jött mert péntek este ittam. Remélem 1 hét elég lesz hogy jobban legyek.

2015. jan. 21. 19:43
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ha holnap nem érzem magam jobban akkor megyek orvoshoz. Nincs étvágyam alig tudok enni.

Vasárnap óta tart így mindennap kész káosz nekem :(

2015. jan. 21. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!