Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek ki válaszolgatott...

Szerintetek ki válaszolgatott az egykori "Jézus válaszol" blog-on egy közvetítő által?

Figyelt kérdés
2015. febr. 5. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztosan Jézus, nem hagyná, hogy félrevezessék az embereket. Hiszen megvan a hatalma hozzá.
2015. febr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért lenne Jézus? Attól, hogy azt állítja magáról még nem biztos. Egyébként lehetett elméletileg bármit kérdezni tőle, egy közvetítő által válaszolt. Sajnálom, hogy már nem aktív a blog, mert szívesen kérdeztem volna.
2015. febr. 5. 13:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jézus szólt, hogy lesznek olyanok, akik majd azt állítják, hogy ők Krisztus maga.
2015. febr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nem is érdekel. Jézus majd megbeszéli vele úgyis. De hogy a t*kömbe lehet ilyen oldalakat nézegetni?
2015. febr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogy ki válaszolt, azt te is eldöntheted egyszerűen.


Ugye Jézust meg lehet hitelesen ismerni az evangéliumokból (nem a bibliából, mert abban részletesen meg van, hogy hogyan gondolkodott, mit tett, mit tanított.

Na most az üzeneteket csak ezzel kell összevetni, ha kiállja a próbát, akkor Jézus válaszolt, ha nem, akkor nem Jézus válaszolt, hanem csak valaki aki meg akart téveszteni.

2015. febr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nemtudom, nem is erdekel de nekem nem ir vissza es naon szomcsi leszek tole szoval visszairhatna.
2017. okt. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Avatar14 ***** válasza:
Dombi Ferenc: Hang kötetetek. Több ezer kérdésre válaszolt Jézus a médiumon keresztül. Az említett blog szerzője egy csaló, ami csak úgy ordít a sületlenségekből, amiket válaszolgatott a kérdezőknek.
2020. júl. 31. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!