Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valaki ment már ki Londonba a...

Valaki ment már ki Londonba a Londonimunka.eu által?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok?

2013. jún. 25. 01:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Így weblap alapján egész korrektnek tűnik, de nincs vele tapasztalatom.


Viszont olvasd el ezt is:

[link]


Aztán mérlegeld kinek van igaza. Én nem mondok egyikről sem véleményt, mivel nincs tapasztalatom. Csak lehet ilyet is olvasni a neten, meg olyat is.

2013. jún. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Kamu.
2013. jún. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én múltkor olvastam egy cikket ami ezzel az oldallal kapcsolatos. Ha megtalálom belinkelem de röviden ennyi a lényeg:

Srácunk kiment ezzel a céggel, minden levegővételéért szinte pénzt kértek, bla bla munka persze sehol semmi. 1 hónap után idézem "menekültem haza".

A kis angol túra 700ezer forintjába került.


Ahhoz képest, hogy én 19 évesen semmi előre leszervezett dologra mentem ki, mindössze 100ezer ft-al szerintem elég mázlim volt.. Első héten találtam munkát és pár hónapig kint is maradtam, majd utána jöttem haza:)

2013. júl. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Azért kérdeztem mert tesóm akar kimenni jövőre(ő is most 19 éves) és nem tudja, hogy hogyan, Kinézte magának ezt a közvetítő céget, de ő is vegyes tapasztalatokat hallott. Akkor szerintetek "csak úgy", egyedül érdemes kimenni? Ő sem tudna sok pénzzel menni, és ami talán a nagyobb gond, hogy nem valami jó angolból...kint szeretne jól megtanulni.

És én azt hallottam, hogy mostanában megszigorították ezt a dolgot és már nem olyan egyszerű kint elhelyezkedni, mint régebben...nem tudom ez mennyire igaz.

2013. júl. 1. 15:32
 5/5 anonim válasza:
Azok a megbízható közvetítő cégek, akik a munkaszerződést még itthon a kezedbe adják, és az albit is intézik, tehát nem csak mondják, h lesz melód. Ilyen pl. a Humanjob, ja és semmi esetre sem kérnek el pénzt tőled, mint munkakeresőtől, hanem a munkaadótól kapják meg a jussukat. Ezekre figyelj majd oda...neten tapasztalatokra hiába alapozol, az egyik ezt fogja mondani neked, a másik meg mást. Ellenőrizni viszont nem fogod bírni, hogy melyikük mond igazat.
2014. máj. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!