Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van igaz Sátánista?

Van igaz Sátánista?

Figyelt kérdés

KEresztény voltam, de mindhiába, így fordulok a másik odal felé. Legalábbis szeretnék.

Az igazi, Sátán által elfogadott sátánizmust keresem, és nem érdekel semmi Jajj megfognak ott öln meg kínozni- dolog.


Segítsetek kérlek. KÖszönöm!


2015. márc. 26. 20:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy egy vallás "miről szól?" :D

Tegyél fel konkrét kérdéseket, azokra pedig majd válaszolok :)

2015. márc. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Akkor így kérdezem: Miben hisznek és ezt hogyan fejezik ki?

És miért?

2015. márc. 30. 22:16
 23/26 anonim ***** válasza:

Jó, szerintem ez az ES gyerek kamuzik.


Kérdező, nem akarlak téríteni, azt csinálsz amit akarsz, majd leszel 20 éves is, és akkor majd rájössz...


Csak annyit fűzök hozzá, Te nem Jézus tanításait vádolod, hanem a bűnös embert. Ennél azért találj jobbat.

2015. márc. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
48%
Ne a kereszténységet vagy különböző vallásokat akarj megismerni, hanem maga Jézus Krisztust!
2015. ápr. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ezek így még mindig nem konkrét kérdések :D apró részletekre kérdezz rá, teljes körmondatban :) nem vagyok prédikátor, általános kérdésre nem tudok mit felelni. Nem fogom leírni az egészet, mintha egy "ES bibliát" írnék! Tegyél fel apróságokra irányuló kérdéseket.
2015. ápr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Attól, hogy református voltál, még nem feltétlen voltál keresztény, hiszen ahol a dohányzó lelkész szavait "ittad", ott fabatkát sem ér az egész.

A mi református lelkészünk is dohányzott, és voltam olyan evangélikus táborokban, ahol néhányan részegre itták magukat, a táborvezető lelkész meg ott sem volt. Vagy kedves evangélikus "barátom", aki azt mondja, hogy ő hú de szolgálni akarja az Urat, nagyjából szó szerint azt mondta nekem, hogy meg is dögölhetek a problémámmal, őt az nem fogja érdekelni - csak mert valamit nem tudtam végül megcsinálni neki, amire megkért.

Ha ilyenekkel találkoztál, ilyen közösségekben jártál, vagy hosszabb ideig rendszerese részt vettél alkalmaikon, egyáltalán nem jelenti azt, h keresztény voltál.

Majd kéne szólni a református és az evangélikus vezetőknek, kicsit kapják össze az egyházukat, mert, mint a kérdésből és a válaszomból, tapasztalataimból látható, fabatkát sem ér, amit művelnek.

2015. ápr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!