Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kinek mi a véleménye Mohamedről?

Kinek mi a véleménye Mohamedről?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 8. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Épp tegnap próbáltam, ütős cucc (y)
2015. ápr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Mohamed olyan az iszlám vallásúaknak, mint a keresztényeknek Isten, a hinduknak Buddha, a jehovistáknak Jehova. Neked mi a véleményed róluk, mint vallási istenségekről?
2015. ápr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Második hozzászóló: NEM!!!

Mohamed nem Isten, ő az iszlám vallás legnagyobb prófétája, I sten egyetlen igaz szolgája és küldötte.NEM ISTEN!!!

Allah az egyetlen isten a muzulmánok számára, és nem Mohamed, őt nagyon tisztelik, de nem sitenkét.


EGYESEK MÉG EZT SEM TUDJÁK???

2015. ápr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Utolsó vagyok, hogy válaszoljak a kérdésedre is, szerintem csodálatos ember volt. :)
2015. ápr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Egy keresztény csak ne dicsérgesse,felér egy istenkáromlással. Már ha ebbe a világban ez számít még valamit, úgy látni egyre kevesebbet!
2015. ápr. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 teelapo válasza:

hogy legyen egy vélemény amit fújolhattok:)

én minden vallást (beleértve a katolikust is) pszichiátriai problémának tartok. Aki hívő, az nálam leírta magát.

Egyébként a vallások jellegében van különbség: az iszlám kifejezetten agresszív vallás: tudtommal benne van, hogy a más hitűek "vallási adó" szerűeéget kell fizessenek az iszlámnak, egyébként meg kell őket ölni. (ezek csak könyv információk, sose olvastam sem koránt sem bibliát)

2015. ápr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Keito ***** válasza:

teelapo nevű felhasználó:

Amikor leírtad a véleményedet arról, amiről nem tudsz semmit, azzal egyben kifejezted, hogy a véleményed meggyőződés és bizonyítás híján, ugyanúgy hit alapú, mint bármelyik vallás -, tehát ha te úgy hiszel a saját állításaidban, mint a hívők a vallásaikban, akkor tulajdonképpen a saját teóriád szerint neked is pszichiátriai problémáid vannak.

2015. ápr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Juliusz48 ***** válasza:
A tudattal élő emberek nem könnyen fogadják el, hogy az élet egyszeri és megismételhetetlen, ezért inkább bíznak Istenben és az igért túlvilágban. Elterjedése szerint más-más néven nevezik, és mindegyik azt hiszi, hogy az övé az igazi. Ebből is látszik, hogy az észt isten nagyon demokrtikusan osztott szét. Mindenki csak a sajátját hiszi csalhatatlannak.
2015. ápr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tommaso99 válasza:
Az arabok egész jó véleménnyel vannak róla.
2015. ápr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!