Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kinek mi a véleménye a Mohamed...

Kinek mi a véleménye a Mohamed karikatúrákról?

Figyelt kérdés
Szerintetek miért jó provokálni ilyen módon egy másik vallás követőit? Én úgy gondolom, hogy a grafikusok, vagy akik rajzolták, azok lelkén szárad az ártatlanok halála. A keresztények mit szólnának, ha Jézust kutya testel ábrázolnák egy újságban?
2015. febr. 17. 07:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Egy értelmes ember senkit sem sérteget. A sértegetés már maga elítélendő.
2015. febr. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
23%

Tudjuk pontosan ki volt Jézus, Mohamed, Buddha, stb.. Nem.

Elképzelhető, a fele sem igaz a hiedelmekből. Másrészt r. katolikusnak kereszteltek, viszont, ha Jézusról rajzolnának valami vicceset, nevetnék rajta! Ezek nem "szentség törések"!! Akik Mohamed "próféta" miatt megmarhulnak, lehetséges, csak okként használják fel az egészet!!!

Valójában ők is röhögnek rajta... A Földi társadalom jelenleg sok fejletlen lényből áll!!!!!!!!!!!!!

2015. febr. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%

Természetesen elítélem a karikatúrákat, de az Európába befogadott muszlimok értsék meg, hogy itt ez egyelőre megengedett.


Én pl. eszem disznóhúst, és jó időben a törzshelyemen kint, az utcán elhelyezett napernyő alatt, műanyag székeken többedmagammal ülve sört iszom. Most ha arra jön egy muszlim, bújjak el?


Udvariatlanság más vallását kigúnyolni - én nem hiszek egyben sem - de ha itt a törvény megengedi, akkor megengedi, belefér a szólásszabadságba, akkor is, ha ízléstelen.


Jézusról meg azt írnak, rajzol bárki amit akar - ugyan, mit nem kaptak már meg a keresztények? - biztos vagyok benne, hogy egy pofon sem fog elcsattani.

2015. febr. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
De már máskor is kaptak fenyegetéseket. Volt idejük abba hagyni a provokációt. Még sem tették. Én keresztény vagyok, de engem nagyon is felháborítana, ha a Bibliából viccet csinálnának.
2015. febr. 17. 08:22
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Írjad csak be a google-ba, hogy Jézus/Mózes karikatúra. Több tucatot dob még magyarul is. Vagy ott van a híres South Park sorozat, több mint 10 éve az egyik szereplő benne a kifigurázott Jézus mégis nevetnek rajta és nem lőtt le senkit egy fundamentalista keresztény.


A mostani Mohamed karikatúra egy 30 ezres példányszámú párizsi lapban jelent meg. Épp a megszűnés szélén volt. Tudod mi a vicces? Azzal, hogy lelőtték pár munkatársukat, most millió fölé ment az eladott példányszámuk :D


"Én úgy gondolom, hogy a grafikusok, vagy akik rajzolták, azok lelkén szárad az ártatlanok halála."


Ja, az a pár bolond fundamentalista, aki bement AK-t lóbálva és lövöldözött, nem tehet semmiről, mi? :D Ez itt Európa, itt szólás szabadság van, azt rajzolok le úgy és akkor, akit csak akarok. Ha ez nem tetszik, akkor még van hely Irakban, Szíriában meg ilyen nagyszerű országokban még.

2015. febr. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
32%

Én egy percig nem védem azokat a firkászokat. Ezt hozta a liberalizmus. Gúnyolták már itthon és külföldön a kereszténységet eleget, akkor sokan tiltakoztak.


Gondolj csak arra mennyit rúgták, gúnyolták a magyar jelképeket, "tetemcafat", "svájcisapka", "fütyülős barack, bőgatya". (fiataloknak: az SzDSz működése alatt nevezték így haladó gondolkodóik a Szent Jobbot, a Szent Koronát, illetve a magyar kultúra termékeit.)


Akkor a tiltakozásokat újabb gúny követtek, és azóta is vannak ilyen hangok, le lehet még ma is írni: " a magyar genetikailag alávaló". Az illető mégis él még.


Most a firkászok beleszaladtak a pofonba. Vegyük észre, mindkét jelenség, a mindent kigúnyolók és a lövöldöző terroristák egyazon hazug, mindent megengedő politika termékei.

2015. febr. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 hollófernyiges ***** válasza:
73%
Nem, az ártatlanok halála azok lelkén szárad, akik megölték őket. Ilyen egyszerű. Személy szerint gusztustalannak tartom azokat a karikatúrákat és a muszlimoknak joguk van tiltakozni, tüntetni, perelni ellene. Gyilkolni nincs.
2015. febr. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Hollófernyiges-nek teljesen igaza van.
2015. febr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Nos azertt mit xzoltok ahhoz hogy tuntetsz es perelsz oszt annyi..mert semmibe veszik.....

Akik azt mondjak hogy ez rendben van azok jelenkezzenek egy egy seggtagitos tanfolyamra...lassuk meddig birjak,...

Ja es ami megengedett: perelhet ha az unio mellettem al (maskepp nem mert esetleg megnyerne a pert), es tiltakozhat orditva ahogy a torkan kifer...de viszautni uram bocsas meg megtorolni azt nem szabad?!!! Na ...varom a jeletkezoket...(ugyanezt teszik az arabokkal most ...alazak mert tudjak hogy teleszulik europat hisz ez az elet szamukra a menyorszag mi meg ilyen korulmenyek kozott meg letezni sem tudunk...Ezert van az utalat alazas...mert mar csak ez maradt a lassu de biztos tulszaporodas elleni "tiltakozasul"....Igazam van?

2015. febr. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Szeressük egymást ***** válasza:
100%

"...alazak mert tudjak hogy

teleszulik europat hisz ez az elet szamukra a

menyorszag mi meg ilyen korulmenyek kozott

meg letezni sem tudunk..."


:-D

Azt kellene megerteni egyeseknek, hogy nem egyenlo a ket kultura. Europa zsido-kereszteny alapokon es a gorog-romai civilizacion nyugszik, a muszlimok pedig barbar torzsek leszarmazottai, akik az eroszakos hamis profetajuknak az iromanyabol meritik az elborult cselekedeteiket.

-

Sokan hozzak fel ellenpeldakent a keresztes hadjaratokat, de nagyon nagy kulonbseg az iszlam radikalizmus es a keresztes hadjaratok kozott, hogy a keresztes hadjaratok teljes ellentetben allnak Jezus tanitasaival es nem osszeegyezteheto a Bibliaval, mig az iszlam radikalisok a Koranra hivatkoznak, meghozza nem alaptalanul, hiszen benne szerepelnek a hitetlenek gyilkolaszasara buzdito szurak, amelyeket a fundamentalista iszlam hivok igaz cselekedeteknek tartanak!!!

2015. febr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!