Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A muszlimoknak ki van adva,...

A muszlimoknak ki van adva, hogy nem muszlim, külföldi feleséget szerezzenek maguknak és így terjesszék a vallást?

Figyelt kérdés

Már annyi muszlim megtalált és házasságot ajánlott 2-3 nap chatelés után, pedig én csak az angol tudásom akartam fejleszteni, ezért beszélgetek külföldiekkel, de sok az arab, török, iraki, pakisztán, akik pár mondat után flörtölni kezdenek, majd komolyan ide akarnak jönni és megkérni a kezem.


Arra gondoltam, hogy ennek valami vallási terjeszkedés van a hátterében, ugyanis úgy tudom, hogy ha bárki feleségül megy egy muszlimhoz, egyúttal a állampolgárrá is válik és mint ilyen, a férje rendelkezik a szabadsághoz való jogaival, egyedül nem utazhat, fel kell vennie a vallást, stb.



2015. ápr. 15. 17:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%
9: mindenki magabol indul ki. :D
2015. ápr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés, lehet benne valami.
2015. ápr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

lányokkal is beszélgetek, akik angolozni akarnak, de sajna inkább csak muszlim férfiak írtak rám, mikor regisztráltam

most már akad köztük egy-két rendes is, amerikaiak, britek is akik segíteni akarnak

2015. ápr. 17. 12:39
 14/15 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem adsz rá okot akkor nem irnak ilyet, és már mondtam hogy a valóban muszlimok nem fogják megkérni a kezed, ebben biztos lehetsz.
2015. ápr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nem szabad engedni ennek, ezek nem tisztelik a nőket, sőt semmit sem. Látszat ember és rossz akaró az összes. Sokkal volt dolgom, a legrendesebbről kiderült, hogy nem azért segített mert jó segíteni, hanem hogy pontokat szerez így a földi élet utánra ! A nők szenvednek a muzulmánságtól !!!! Még ha be sem ismerik, mert nem merik !
2015. okt. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!