Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Jehovák semmilyen ünnepet...

A Jehovák semmilyen ünnepet nem tartanak, semmilyen alkalomról nem emlékeznek meg?

Figyelt kérdés

Az igaz,hogy mindennap egyformán kell a másikat szeretni,de ha mindennap ugyan olyan az unalmas egy idő után.Ha nincs alkalom akkor van valami amire vár és aminek örülhet.

Pl:Általában az emberek már hónapokkal előtte készülnek a karácsonyra,a gyerekek nagyon várják a születésnapjukat.A Jehováknak van hasonló valami?



2015. ápr. 29. 19:37
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Én nagyon szoktam díjazni, amikor valak kvázi meghazudtol. Annyira, hogy meg is szoktam kérdezni attól, aki ezt pofátlanul megteszi, hogy mégis kinek képzeli magát? Szóval kinek is képzeled magad kispajtás? Heti háromszor pofátlankodnak ide ezek a jehovások. Szerény számításaid szerint is kijön a kétnaponta vegzálás? Igen? Helyes! Akkor lapozhatunk. Nem fenyegetőztem, elmondtam, amit gondolk ezekről a pofátlan szentfazekakról. Egyelőre még demokráciában élünk, ami azzal jár, hogy a véleményemet ott és olyan formában tálalom, ahol és ahogy nekem jólesik. Ha nem tetszik, eltolhatod a bringát. Szavakban pedig olyanokat használok, amik mint látod, megjelentek, tehát a rendszer szabályaival nem ellentétes, legfeljebb a te kis lelkedet sérti, de azzal meg hadd ne foglalkozzak! Köszi. Az meg azért mr a pofátlanság netovábbja, hogy persze, még irassam is fel magam külön, hogy a birkája el ne felejtse, hogy két napja innen már elhajtották a francba, akkor talán nem kéne erőltetni a dolgot. Nem! Kibszom az ajtón, visszajön az ablakon. De azért legyek nyugodt és ápoljam a is lelked... Hát egy lófszt!
2015. máj. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

"Egyelőre még demokráciában élünk, ami azzal jár, hogy a véleményemet ott és olyan formában tálalom, ahol és ahogy nekem jólesik."

Képzeld éppen ezért a törvény azt is biztosítja, hogy valaki szabadon gyakorolja a vallását. Nos, ha kétnaponta mennek, akkor ma voltak nálad? Tegnap? Tegnapelőtt?

2015. máj. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Nálad tényleg komoly szövegértési gondok vannak. A szabad vallásgyakorlásba az is beletartozik, hogy ezek a kis patkányok kétnaponta vegzálnak a saját otthonomban???

Mert akkor nyilván nem fognak nagyon megsértődni, ha én a "lecsapom, ha nem hagy békén" vallás nevében megtakarom egyszer az ajtószárnnyal. Tegnap konkrétan rábsztam az ajtót és közöltem vele, ha még egyszer ide meri tolni a pofáját, számoljon a következményeivel.

Neked meg egyszer már megmondtam, hogy ne merészelj meghazudtolni!

2015. máj. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Ha megkérdőjelezed azt, amit mondok, akkor meghazudtolsz. Azt meg majd én eldöntöm, hogy szükségem van e arra, hogy "megmentsenek" a piócák. Értelmes embernek, ha azt mondják, hogy "nem", akkor megértik. Amikor valakit sokadszorra is úgy kell elhajtani a felmenőibe és még akkor is visszapofátlankodnak, úgy gondolom, az már túlmegy minden határon.
2015. máj. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!