Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tanúk mi a helyzet az alábbiak...

Tanúk mi a helyzet az alábbiakkal?

Figyelt kérdés

Betegségekkel vagy állapotokkal ha a mostani korszakban szerintetek nincs nincs gyógyulás akkor miért gyógyul meg a test mert a testnek van önregenációja is tudtátok ? ez is Istentől van ám !!!

pl valakinek eltörik a keze vagy lába nem mondják neki azt majd az 1000 éves királyságig várjál

(addig törött végtaggal kellene élni vagy elköltöznie)

de borzalmas lenne

és akkor Jézus meggyógyítja ugye milyen bolondság az, hogy ma már nincs gyógyulás ?

Vagy valaki elfekszi alvás közben a nyakát,vállát,hátát és úgy kellene maradna az ezer éves királyságig tiszta őrültség, ja és nem felejtem ki a csodagyógyulásokat sem mert ilyen is van ám !!!

Nem kétes videókban láttam hanem tapasztaltam saját magamon és láttam másokon )

A test regenerálódó képességét egyik bizonyítékul tekintem arra vonatkozólag a mai korban is van gyógyulás.


2015. máj. 3. 16:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hazugságokat hirdetnek, közük sincs az EVANGÉLIUMHOZ !Ne foglalkozz velük.
2015. máj. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amúgy ezt fogják mondani természetes gyógyulásban hisznek a csodákban meg nem.
2015. máj. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én senkit sem ítélhetek meg, aki hiszi, hogy Isten meggyógyította őt. van ilyen a bibliában, nem mondhatom 100%-ra,hogy nem a Teremtő segített. én nem várok ilyen csodára, de ha mással ilyen történik, örülök neki. úgyis a gyümölcseiről ismerni fel, amire az új életét használja. :-)
2015. máj. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdezö,


valamit kifelejtettél. Tudod mit? Hogy összeforr a csontja a dzsungel népének is, akik eddig még nem is hallottak Jézus Krisztusról. Miért? Meg a kedves ateista barátainknak is. Miért? Hisz nem is hisznek Jézusban.


Ha eltörik a csontunk, mit gondolsz mennyi idö alatt gyógyul meg? Kit láttál évekig összeforratlan csonttal ugrálni?


És mond mit kell tenni, ha tegyük fel lábszár, kéz csonttörése van valakinek?


Elöször is elsösegélynyújtásban kell részesülnie. Ez nem csoda alapján történik ugye? Ha nyílt törés van, természetesen szükség van orvosra ugye?


Tudod az embert Jehova Isten úgy teremtette, hogy a csont összeforr, a seb begyógyul, az emésztési zavar rendbe jön, de oda kell figyelni.


Arra is ügyelni kell hogy mennyit alszunk, se keveset se túl sokat, mind a kettö megárt.


Az is fontos mit eszünk, ha rosszul táplálkozunk, törékennyé válik a csont, nehezebben gyógyul, aki túl sokat fogyókúrázik idegbajos lesz stb.


De beismered ugye, hogy léteznek halálos betegségek is, amelyekre az orvosi tudomány még sajnos nem tud gyógyírt.

Mit gondolsz, ezeket Jézus miért nem gyógyítja meg most?


Én becsülöm a lelkiismeretes orvosokat, sikerült nekik az ebolát is lefékezni /nem tudom teljes mértékben-e, mert a médiák most más katasztrófákról ontják a híreket.

2015. máj. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szia


csatlakozom a testvéremhez Katyhez

Nem erről a gyógyulásról beszélünk, hanem rról amit nem tudnak meggyógyitani.

2015. máj. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

1.valamit kifelejtettél. Tudod mit? Hogy összeforr a csontja a dzsungel népének is, akik eddig még nem is hallottak Jézus Krisztusról. Miért? Meg a kedves ateista barátainknak is. Miért? Hisz nem is hisznek Jézusban.



Azért forr össze az általad említett emberek csontja mert őket is Isten teremtette.



2.Ha eltörik a csontunk, mit gondolsz mennyi idő alatt gyógyul meg? Kit láttál évekig összeforratlan csonttal ugrálni?



Senkit de a téveszmétek szerint úgy kellene történnie de hála Istenek nem úgy történik.



3.És mond mit kell tenni, ha tegyük fel lábszár, kéz csonttörése van valakinek?


Előszór is elsősegélynyújtásban kell részesülnie. Ez nem csoda alapján történik ugye? Ha nyílt törés van, természetesen szükség van orvosra ugye?



Természetesen igen szükség van orvosra ők is Jézus munkatársai a gyógyítás területén, az ő képességük korlátozott Jézusé korlátlan!!!Ezzel nem tudod cáfolni a csodagyógyulásokat mert ezek is tények.



4.Tudod az embert Jehova Isten úgy teremtette, hogy a csont összeforr, a seb begyógyul, az emésztési zavar rendbe jön, de oda kell figyelni.

Arra is ügyelni kell hogy mennyit alszunk, se keveset se túl sokat, mind a kettő megárt.

Az is fontos mit eszünk, ha rosszul táplálkozunk, törékennyé válik a csont, nehezebben gyógyul, aki túl sokat fogyókúrázik idegbajos lesz stb.



Egyetértek veled az egészségünkért nekünk is tennünk kell+Jézus is tesz érte.



5.De beismered ugye, hogy léteznek halálos betegségek is, amelyekre az orvosi tudomány még sajnos nem tud gyógyírt.

Mit gondolsz, ezeket Jézus miért nem gyógyítja meg most?



Igen léteznek halálos betegségek amellyel az orvostudomány nem tud mit kezdeni.


Ismered az alábbi történeteket ?

Máté 8-ból: a leprás és a százados

Márk 6:5-6.: Hitetlenek

Lukács 18 : a vak

János 9: a vak annak szülei és a farizeusok



Gondolkodj el a emberek viselkedésén és hozzáállásán !!!

2015. máj. 3. 21:06
 7/11 KZitus ***** válasza:

Szia


bocsi, de mit is akartál megtudni? mintha megválaszoltad volna... vagy valamiről lemaradtam?

2015. máj. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ez terelési technika próbál lenni ?

Nálam ez nem jön be )



Ismered az alábbi történeteket ?

Máté 8-ból: a leprás és a százados

Márk 6:5-6.: Hitetlenek

Lukács 18 : a vak

János 9: a vak annak szülei és a farizeusok


Mit mondott a leprás, a százados és a vak ?

Milyen volt a hozzáállásuk a gyógyuláshoz ?


Aki meggyógyult a Jézus szolgálata alatt és vannak a gyógyulásoknak szemlélői, például a vak szülei és a farizeusok.

Szülei féltek és ezért letagadták a farizeusok pedig kielemezték amit Jézus tett megállapították, hogy mivel nem tartja meg a szombatot nem az Istentől van ezért Jézust bűnösnek kategorizálták és ezért tagadták az egész gyógyulást csalásnak gondolták a szülei igazolták, hogy tényleg vak volt.


Egyetlen mondat ami igaz a farizeusoktól:

a bűnös ember nem képes ilyenre mert nincs vele az Isten.

Szóval a mondanivalóm lényege az a Tanúk hozzáállása nagyon hasonlít ebben a VÉLEMÉNYNYILVÁNÍTÁSBAN a farizeusokéhoz !!!

2015. máj. 4. 18:46
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdezö, most már abszolút nem értem, mit is akarsz.


Senki sem vonja kétségbe, hogy Jézus nemcsak gyógyította a betegeket a Földönlétekor, de még fel is támasztotta.


Ezzel bemutatva, hogy van hatalma a betegség és a halál felett. Söt a tengert is lecsittította.


Nézd én is és barátaim is /de nem csak a hivök/ tapasztaltuk, hogy sokszor felgyógyultunk sokféle fajta betegségböl, nemcsak TE.


Természetesen hogy a testnek VAN regenerálóképessége.

Hiszen így teremtett minket Isten.


Halvány fogalmam sincs miért kevered ide a terítést. Legfeljebb megterítjük az asztalt. :)

2015. máj. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
..vagy megtérítjük. :D
2015. máj. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!