Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tanúk mi a helyzet az alábbiak...

Tanúk mi a helyzet az alábbiakkal?

Figyelt kérdés

Betegségekkel vagy állapotokkal ha a mostani korszakban szerintetek nincs nincs gyógyulás akkor miért gyógyul meg a test mert a testnek van önregenációja is tudtátok ? ez is Istentől van ám !!!

pl valakinek eltörik a keze vagy lába nem mondják neki azt majd az 1000 éves királyságig várjál

(addig törött végtaggal kellene élni vagy elköltöznie)

de borzalmas lenne

és akkor Jézus meggyógyítja ugye milyen bolondság az, hogy ma már nincs gyógyulás ?

Vagy valaki elfekszi alvás közben a nyakát,vállát,hátát és úgy kellene maradna az ezer éves királyságig tiszta őrültség, ja és nem felejtem ki a csodagyógyulásokat sem mert ilyen is van ám !!!

Nem kétes videókban láttam hanem tapasztaltam saját magamon és láttam másokon )

A test regenerálódó képességét egyik bizonyítékul tekintem arra vonatkozólag a mai korban is van gyógyulás.


2015. máj. 3. 16:14
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
A test regenerálódó képességét egyik bizonyítékul tekintem arra vonatkozólag a mai korban is van gyógyulás.
2015. máj. 4. 23:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!