Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kit válasszak bérmakeresztanyá...

Kit válasszak bérmakeresztanyámnak?

Figyelt kérdés
Két hozzám nagyon közel álló személy között szeretnék dönteni. Az egyik a keresztanyám, a másik pedig az unokatesómat volt barátnője. Én személy szerint a utóbbi lehetőséget választanám mert olyan vele a kapcsolatom mintha a nővérem lenne és mindent meg is tudok vele beszélni. A keresztanyámat is nagyon szeretem és tudom hogy ha őt választanám akkor örülne neki , de én mégis úgy érzem hogy nem őt szeretném választani. Előre is köszönöm a válaszokat.

2015. máj. 6. 21:31
 1/5 A kérdező kommentje:
*unaokatesóm volt barátnője ( Bocsi félre írtam)
2015. máj. 6. 21:34
 2/5 A kérdező kommentje:
*unokatesóm ( megint)
2015. máj. 6. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:

"...de én mégis úgy érzem hogy nem őt szeretném választani"

Akkor szerintem ez nem kérdés.

Keresztanya keresztanya - az is valami, nem kell halmozni az élvezeteket. :)

2015. máj. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Prókátor ***** válasza:
Ha jó a kapcsolatotok, és mindent (de tényleg MINDENT!) meg tudtok beszélni ... akkor nem kérdés a kérdés. A bérma-keresztszülőség lehet csak megtiszteltetés, családi kötelék kérdése (és ma sajna töbnyire tényleg az) de valójában arról kellene szólnia a dolognak, hogy ő vezessen a hit útján! Amolyan lelki vezető kellene hogy legyen. Szóval, ha komolyan gondolod a bérmálkozást, akkor azt válaszd, akinek erősebb a hite, akire jobban számíthatsz egy hitválság, stb esetén! Persze, ehez az sem árt, ha tudtok beszélgetni, mert ez a kezdete mindennek.
2015. máj. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már megvan hogy ki lesz.
2015. máj. 7. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!