Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Felismernéd-e Jehova istent,...

Ozmium42 kérdése:

Felismernéd-e Jehova istent, ha találkoznál vele?

Figyelt kérdés
Ha igen, miről ismernéd fel?
2015. máj. 15. 20:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Bizonyára:


[link]

2015. máj. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Honnan tudod, hogy pont így nézne ki?
2015. máj. 15. 20:56
 3/23 anonim ***** válasza:

2


Igaz,a gonosz sokféle alakban jelenhet meg.

Lehet,hogy nem ismerném fel...

[link]

2015. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Szerintem függetlenül attól, hogy jó-e vagy gonosz, fogalmad sem lenne, hogy kivel futottál össze. Bárhogy kinézhet, és bármit mondhat is. Idézhet a Bibliából, vagy mondhat valami Biblián is túlmutató bölcsességet, tehet valami látványos csodát. Ezeket megcsinálhatja más is. Hogyan bizonyosodhatnál meg róla, hogy ő az, főleg ha betartod azt a szabályt, hogy nem kísértheted meg?
2015. máj. 15. 21:05
 5/23 anonim ***** válasza:
82%
Egy örökkévaló, mindenható, mindendtudó, hatalmasabbnál hatalmasabb, sőt, az a lény, aminél hatalmasabbat elgondolni nem lehet, azon ügyködik, hogy észre sem vegyük, láthatatlan maradjon, illetve ha találkozunk vele, se ismerjük fel? Az ilyen hagyjon a hülyeségeivel, és fárasszon mást.
2015. máj. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy rabbit aki perfekt héberből, és el fogja mondani, hogy a név helyes kiejtése "Jahve". :)
2015. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem kell rabbit keresned, a katolikus papneveldében is kötelező a héber nyelv tanulása!
2015. máj. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Lényegtelen részlet.
2015. máj. 15. 21:46
 9/23 anonim ***** válasza:
Jehova Istent senki nem láthatja.
2015. máj. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
De a hangját hallották. És én nem írtam, hogy látnád a szemeddel, hanem azt írtam, hogy találkoznál vele. Hallanál például egy tök random hangot, kérné, hogy áldozd fel a fiad. Tudnád, hogy az egyedüli igaz isten kéri, vagy valami utolsó ördög trollkodik veled? Tegyük fel, hogy az ókorban vagy, és még nincs Bibliád.
2015. máj. 15. 21:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!