Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ütős kérdés! És elgondolkodtad...

Ütős kérdés! És elgondolkodtadtó! Ki szerint hogyan van?

Figyelt kérdés
Ki szerint a szent lélek termékenyítette meg Mariat és ki szerint csak kitalálta hogy ne érje őt halál büntetés vagy megkövezés a megcsalásér?? (HOZZÁTESZEM NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉREK MER AZ EMBEREK EBBEN A TÉMÁBAN HAJLAMOSAK ELDURVULNI)

2015. máj. 20. 19:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
"szentlélek", igen.
2015. máj. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

A kérdés alapvetően provokáció nem fogsz normális válaszokat kapni, és nem kerülheted el a trollokat sem.


Egyébként visszadobnám a kérdést. Ha nem lenne igaz, akkor József miért vállalja a szégyent és egyben a halálbüntetés kockázatát, hogyha Mária megcsalta?

Mivel, hogyha elveszi mégis Máriát akkor viszont a hitetlenkedők előtt elismeri, hogy ő házasság előtt megejtette Máriát, ami legalább akkora bűn. Aki pedig tudja, hogy József sosem tenne ilyet, azok előtt meg egy parázna nőt vett el feleségül, ismételten bűn.


Csak úgy van értelme, ha a történet nem igaz, ez esetben a kereszténység alapjait döngeti az aki ilyet állít, vagy van a másik értelme, miszerint igaz, ezzel meg a materialista világrend alapjait döngetjük, hisz ma az az elfogadott, hogy ilyen nem lehetséges. Régen legalább lehetségesnek tartották.


---


Anonymus

2015. máj. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2015. máj. 20. 20:37
 4/18 A kérdező kommentje:
Azér gondolom mer jozsef nem akarta hogy mariat megkovezzek vagy halalra iteljek inkabb turt,ha igy volt de nem tudni
2015. máj. 20. 20:40
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem mindegy. Teljesen fölösleges ez a szűz meg szeplőtlen meg bűn nélküli rizsa. Jézus tanítása és viselkedése volt a lényeg.

Mária egy szegény koldus normális nő. Nem egy boldogságos kis király. Aki mindig rágalmakat üzen a debil látóinak.

2015. máj. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok debil kikérem magamnak :) csak nem szeretem az igazsagtalan dolgokat aaahj ;(;(
2015. máj. 20. 20:54
 7/18 A kérdező kommentje:
Innentol nem irok vissza senkinek mer nem fogok veszekedni de velemenyket meghallgatok
2015. máj. 20. 20:57
 8/18 A kérdező kommentje:
Csak az a baj h a mi mostani vilagunkat etetik hazugsagokkal csak azer mer o feltette az irhajat es nem vallalta h felre krt
2015. máj. 20. 21:00
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem is mondtam rád, hogy debil. Azokra mondtam, akik Mária nevében gusztustalan uszítanak.
2015. máj. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Most van nagy f..got mondtál.
2015. máj. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!