Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van olyan gyülekezet, ami...

Van olyan gyülekezet, ami végez ördögűzést?

Figyelt kérdés

A katolikuson kívül.

Valami baj van velem és már egyre rosszabbul vagyok. Félek, hogy ez az.... Már kértem katolikustól segítséget, de őszintén... nem kaptam!

Már azt sem tudom, hogy mi történik velem és hol kérjek segítséget, úgyhogy ide írom, hátha tud valaki valami tanácsot adni, kihez/kikhez fordulhatnék.



2015. jún. 1. 17:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

" -Ha kegytárgy van a közelemben rémálmaim vannak és rossz dolgok történnek velem."


Milyen tárgyak? A megoldás kulcsa könnyen lehet, hogy itt van. Ha valaki ki akar szabadulni a démonok karmai közül, akkor meg kell semmisítenie minden olyan tárgyat, amely a sátáni imádattal van összefüggésben! Idetartoznak a könyvek, folyóiratok, poszterek, képregények, videofilmek, amulettek („védelmül” viselt tárgyak). Szabadulj meg minden olyan tárgytól, amelyet jósláshoz használhattak, például a kristálygömböktől és az Ouija tábláktól (ábécés deszkalapoktól), valamint olyan zenei vagy videofelvételtől, amelynek témája sátáni.

2015. jún. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem kaptál, mivel ezek a tünetek nem utalnak a megszállottságra. Kezdve ott, hogy a megszállott nem tudja, hogy ő megszállott, hanem azt gondolja, hogy vele minden rendben.
2015. jún. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
68%
Neked Jézus Krisztusra van szükséged, az ő nevétől rettegnek a démonok. Ha segítségre van szükséged, hozzá kell fordulnod, és fel kell hagynod az okkult tevékenységekkel, amiket eddig végeztél, mert azokkal nyitod meg magad a démonok felé. Ha írsz privátban, valószínűleg gyülekezetet is tudok ajánlani a közeledben, ahol segítenek neked.
2015. jún. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
légyszilégyszilégyszi. nem lehetne, hogy nyílvánosan ajánld? biztos sokan hasznát vennék, jó reklám lenne.
2015. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
kedves istván 35 ide tartozik még sparlok, a harcos varázsló is, ugye? hátha gyerekek is olvassák az oldalt. mondjuk marci vagy zsófi. bizony, a hupikék törpikék is spiritiszták, mert törppapa varázsol, nem is beszélve hókuszpókrol. ha ilyenek vannak otthon, azokat is dobd ki. asterix és obelix? cd-n, dvd-n? ki vele. csodaturmix a druida spiritiszta, és varázsitalt főz a többieknek. a lottózás? bálványimádás, mert mindenki aki megtippel pár számot anyagi nyereség reményében, fortunát imádja. kaparóssorsjegy? dettó. tippmix? szintén. azt mondod valakinek, aki tüsszent. egészségedere? pogány szokás, hagyd abba azonnal. születésnap? karácsony? húsvét? anyák napja? nemzetközi nőnap? mind mind a démonok eszköze.... a zrt tanítása szerint.
2015. jún. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
54%

PSZICHOLÓGUS!!!

vagy egyszerűen csak besézlned kéne valakivel- családtag, barát, valaki, akivel jól ki tudod besézlni a dolgaidat, és segít összeszedni magad. simán lehet, hogy nem is akkora a baj, csak szimplán rossz passzban vagy, és majd elmúlik :) fel a fejjel

2015. jún. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

"légyszilégyszilégyszi. nem lehetne, hogy nyílvánosan ajánld?"

Tudom, hogy ironikusan írod, de nem azért nem írok neveket nyilvánosan, mert reklámozástól félnék, vagy szupertitkos dolog lenne. Nagyon sok élő gyülekezet van, akik valóban Jézus Krisztust hirdetik és követik, Magyarországon a legtöbb városban több ilyen (különböző nevű) gyülekezet is van. Nem ismerem a kérdező lakóhelyét, így nem tudom, hogy konkrétan a közelében milyen gyülekezetet ajánlhatok, de biztos vagyok benne, hogy van ott is élő gyülekezet. Nem a név számít, hanem az, hogy valóban a Biblián alapuljon, és Jézus Krisztus legyen a középpontban. Ilyen gyülekezet pedig nagyon sok van országszerte.

2015. jún. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
68%

Neked nem kuruzslóra van szükséged,hanem egy szakemberre aki a depresszió oldásában járatos!

Ezt az ördögösdit meg hagyd el, mert egy nagy baromság, nem valami természetfeletti lény a ludas abban, hogy nyomorultul érzed magadat, hanem van valami problémád ami meg kezelhető.

Szóval menj el szépen egy szakemberhez aki ténylegesen segít is.

2015. jún. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a normális válaszokat és a privátokat.

Imádkozzatok értem (a komoly emberek) azért, hogy az a pap, akitől kértem segítséget, foglalkozzon velem.

Köszönöm.

2015. jún. 3. 00:08
 20/23 anonim ***** válasza:
szerintem rákod van, menj el egy komplett kivizsgálásra
2015. jún. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!