Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A keresztények miért ítélik...

A keresztények miért ítélik el az embert?

Figyelt kérdés
2015. jún. 14. 22:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Pl. avataros játékban is.. kővarázsolni szoktam ,belépett egy keresztény ember, megírja hogy no thanks (nem köszönöm) és kilép a játékból...de nem csak itt, hanem még élőben is annyira bunkók!!!!
2015. jún. 14. 23:00
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy gyerek vagy még és álomvilágban élsz?

Egyébként olyan nincs, hogy keresztények. Emberek vannak.

2015. jún. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy keresztény ember semmiért nem ítél el senkit. Ahogyan lenéznie, megvetnie sem szabad senkit. Ha mégis, nem azért teszi, mert keresztény, hanem annak ellenére.

Ugyanis azt olvasta a bibliában , hogy "ne ítélj, hogy ne ítéltessél". Jézus még a házasságtörő asszonyt sem ítélte el, akkor hogy jönne ahhoz egy ember, hogy bárkit is elítéljen? Persze nem kell (nem is szabad) egyetértenie mindenkivel, főleg nem szabad követnie olyan embereket, akik szerinte helytelen dolgokat tesznek.

2015. jún. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%

1 Nem bunkó, hanem okos:D Te meg nem ismersz asemmit csak azt amit eléd tolnak, Ennyi.


Ő ismeri azt ami a függöny mögötti, és köszönte nem kér belőle. Teljesen igaza van. Ugyan igy cselekedtem volna az ő helyében, azonnal...

2015. jún. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
És nem az embert itélik meg, hanem a benne rejtözködő szellemiséget, ami előttük (már ha felkent keresztények)megnyilvánul. Mindig megmutatkozik egyébként, mert a szellemvilágban nincsenek titkok.
2015. jún. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
én szívesen játszom veled olyat :D pedig én is keresztény vagyok... azért kérdezd meg az ilyenektől ,h nem jehova tanúi e véletlenük, őket azért ne tekintsük kereszténynek
2015. jún. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

szia előttem szóló,


Jehova Tanújaként Keresztény vagyok, mert Krisztus követem, és igyekszem úgy is élni.

nem az a keresztény akit ide vagy oda megkereszteltek, hanem aki az életével is bizonyítja.


a szónak is az a jelentése

Keresztény=Krisztus követője aktívan

a keresztény szó nem e keresztelkedésből vagy kereszt szóból származik, hanem Krisztus szóból.


Marianne

2015. jún. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!