Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vajon helyes e, hogy erre az...

Vajon helyes e, hogy erre az oldalra olyan névvel is be lehet regisztrálni, ami mindennél nagyobb sértést jelent egy keresztény ember számára?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy a toplista böngészése közben véletlenül találtam egy "Jézus férfiasságot jelképező testrésze" nevü felhasználóval, amitől teljesen meg voltam döbbenve...
2010. márc. 3. 10:18
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Vajon így helyes-e? ...találtam egy "Jézus férfiasságot jelképező testrésze" nevü felhasználót...


Köszönöm mindenkinek a választ. Természetesen megteszem a szükséges lépéseket. Bár nem tudom, hogy ezek a lépések elegek lesznek e bármihez is.

2010. márc. 3. 11:47
 12/19 anonim ***** válasza:
11%

Jézusf@sza? :D LOL


Ez nagyon jó, én is megváltoztatom a nevem valami ilyenre, mondjuk Istendákójára.

2010. márc. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Mellesleg a Jesus ma is használatos spanyol, dél-amerikai férfinév.


[link]


Például a lenti felsorolásban van focista és boxoló is, őket biztos egy párszor leanyázták már. Vajon mit kiabálhattak be nekik a pálya széléről?

2010. márc. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
62%
jó, de ez Jézus, nem Jesus...
2010. márc. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

szerintem ez teljesen mindegy, ne nézegesd a toplistát és kész...

10:33-as ha nekem olvasnál fel bármit a bibliából én szépen elküldenélek "Jézus férfiasságot jelképező testrésze"-be.

2010. márc. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

hát,szerintem ez legyen a legkisebb problémánk!

Ez csak őt jellemzi,nekünk meg nem sok beleszólásunk van,hogy más hogy nevezi el magát,mégha ez sértő is..lehet,hogy felháborodtál,de ezeknél az embereknél sokkal borzasztóbbak mászkálnak szabadlábon,és Isten ne adja,hogy találkozz velük,mert azt mondom,ez még egy gyengébb húzás,hogy Jézus nemiszervének hívja magát,de lehetne Isten hátsója is,és azt ne feledd el,hogy attól,hogy van egy vallás rovat,attól ez még nem egy kifejezetten vallásos oldal,tehát ha nem néz körül valaki,nem is jut eszébe,hogy a kultúra és közösségben lehet egy vallás rovat,ahol esetleg megsértődnek,de ez senkit nem nagyon érdekel,főleg,hogy anoním az oldal..

bizony érdekes dolgok ezek,mivel ha valaki egy anoním oldalra regisztrál,akkor nem is tűnhet fel a neve a válaszoknál,tehát nincs is értelme polgár(katólikus)pukkasztó nevet választani,ezért nem is értem ezt az egészet,de biztos neki ez a név tetszik,vagy annyira buta,hogy nem tudja,hogy ez nem szép dolog..de majd ha rájön,biztos szégyelni fogja magát!!!Addig meg butáskodjon..ne vegyétek figyelembe!

2010. márc. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szálkák. Gerendák. Satöbbi...

Nem értek egyet a céltalan provokációval. Viszont a keresztények néha nem kicsit megérdemlik. Sokszor nem azokon csattan, akiken kéne, de ebben semmi új sincs.

...

Ráérős idődben gondolkodj el azon, hogy van, akinek már a monoteizmus ötlete is sértés. Nem tagadom az istenetek létezését, és ennél többet nem is kérek cserébe. Tudom, hogy a dogmatizmusotok szerint azok "hamis istenek", de mi van, ha más vallások szerint viszont a tiétek a "hamis"? Új vallásháborúk?

Tanulj meg tűrni feleannyira, mint mi.

2010. márc. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"...de sátán világában "természetesen" sikk és divat. lásd pl a volt miniszterelnök remek szókincsét."


Mi vagy te, egy KDNP-s? Eleve hogy jön ide Gyurcsány?

2010. márc. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül provokáció, egy gyerek találhatja poénosnak, amit majd jól megmutat a társainak. Kérdező: meg lehetsz döbbenve, de ez itt az internet. A világ egyébként sem a vallásosoknak áll, bizonyára ért már véleménykülönbség a hitteddel kapcsolatban a való életben is. Itt annyi a különbség, hogy figyelmeztetés nélkül szembejöhet bármi. Egyénje válogatja ki hogy kezeli ezt le. Jogorvoslatért, kitiltásért sápítozni kár, a világ olyan amilyen, úgy értem úgy is úgy van, ahogy van, nem fog (nem is tudna) rajta senki változtatni csak azért, mert te vallásos vagy és bizonyos értékrend szerint élsz. Ide többségében gyerekek járnak, ez gondolom már lejött. Plusz egy ok amiért teljességgel felesleges elképedni ezeken a nickválasztásokon. Mit vártál ettől a kérdésfeltevéstől, hogy majd közösen jól gyűlöljük a csúnya ateistákat és károgunk pár kört? Nem tudom feltűnt-e, vagy hogy mennyire betanult, esetleg mennyire őszinten belülről jövő a felháborodásod - időnként nem is olyan könnyű ezt eldönteni, de ezek a megbotránkozások, utálkozások rengeteg energiát vesznek ki az emberből. És most akkor gondolj bele, hogy dogmák nélkül ez sem lenne, mennyivel több erőd, időd juthatna más, előrevivőbb, neadjisten önmagadhoz közelebb vivő gondolatsorok lefuttatására. Jézus kukija márpedig él, párhuzamosan a te hiteddel. Mindösszesen mindenkinek megvan a maga valósága. Én együtt tudok élni a nickválasztóval, el tudlak fogadni téged is, nem görcsölök egyikőtökön sem. Ellenben te... Melyikünknek a jobb? Ezen tessen elgondolkodni.
2012. júl. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!