Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért, nem látni Jehova Tanúi...

Miért, nem látni Jehova Tanúi standján bibliát, ha ők biblián alapuló vallás?

Figyelt kérdés

2015. júl. 4. 07:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Kedves Zöldlomb Legolas!


Bármikor, ha látod a Tanúk standját, menj oda, és nyugogodtan kérj Bibliát! Ha azonnal nem is adnak,...a címedet semmi pénzért oda ne add mert a nyugalmadat adod oda!

2015. júl. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Tantételbeli ***** válasza:
Dehiszen NEM! a Biblia árusítgatás a cél. Jehova Tabújaként nekem sok bibliafordításom van, és azok bizony (a Bibliák) sokba kerülnek. Jehova Tanúikénz mi ingyen adunk.- egy nagyon jó kivitelezésű, pontos fordítást - ingyen. Csak kérni kell. nem árusítjuk, érti már?
2015. júl. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Én értem!

De őn érti már, hogy,ez egy nagy hazugság?


"egy nagyon jó kivitelezésű, pontos fordítást"


Ez az UVF fordítás = az eretnekséggel!

Érti már?

2015. júl. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

És kedves dubitus ne tévesszük már össze a leélkészeket és a papokat, stand mellett álldogáló MIB emberekkel.

Érzed a különbséget?

Na ugye.. :)

2015. júl. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Tantételbeli ***** válasza:

Kedves hozzászóló!


Írod: "Ez az UVF fordítás = az eretnekséggel!

Érti már?"


Nem, nem értem - mindössze ebből,amit ide írtál - mire gondolsz?

2015. júl. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Mert dög nehéz lenne bibliákkal megrakott állványokat vonszolni. Szerintem.


Amit ott osztogatnak, az egy ismertetővel ér fel. Márpedig, egy ismertetőnek rövidnek és megnyerőnek kell lennie. Azok a kiadványok, amiket osztogatnak ráadásul többé-kevésbé még aktuálisak is.


Szerintem JT is csak arra vállaltak kötelezettséget, hogy mindenki számára elérhetővé teszik a szent írást, és nem arra, hogy orrba szájba adagolják az utcabelieknek.


Úgy példáznám, hogy mikor valaki útbaigazítást kér, akkor elmondod neki az irányt, nem pedig elrángatod oda.


ui.: Nem vagyok Tanú, csak tudom mi az a marketing

2015. júl. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"Az én kérdésem pedig az, hogy miért nem képesek a többi felekezetek standot felállítani és közzétenni a kiadványaikat? "


Mert a többi nagy felekezet inkább kórházakba, árvaházakba, iskolákba, jótékonysági alapokba és ehhez hasonlókba fektetik inkább a pénzét. Arányokban szerintem többet költenek ilyenekre, mint a szervezetetek.

(Mondjuk a pápának az éjjeli papucsa is aranyból van, szóval az önzetlenség nyilván nem 100%-os)

2015. júl. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
logikusan érvelsz, a kérdés második része, hogy akkor mi ebben a szent szolgálat, továbbra is nyitott. 20 mit tanít könyv, és 50 kiadvány súlya is valami, nehogy már az legyen az indok, hogy azért nincs biblia, mert azt a 480 grammot már nem birom el. egyébként könnyebb lenne az, ha nem lenne benne plussz 200 oldal magyarázat, egy nem ihletett szervezet nem ihletet magyarázata egy ihletett könyvben. meg ha nem lenne aranyozott, ezüstözött a széle. sok kis gramm sokra megy ám...
2015. júl. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ez is igaz, de valahogy akkor sem érezném hatékonynak, ha egyből a bibliákat osztogatnák. Ilyen a piac, ilyen a marketing...szerintem nincs gond a módszerükkel.


"és hogyan lehetne úgy bibliát szerezni tőlük ,hogy az ne járjon azzal, hogy utána meglehetősen gyakran felkeresnek már-már zaklatás szinten?"


Ez viszont nagyon tetszett, dezsavű :D

2015. júl. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Jézus sem osztogatott Bibliát, sőt azt mondta, disznók elé ne szórják a gyöngyöket, mert megtapossák őket. Talán mivel Új világ forditású Bibliával rendelkeznek, azzal vádolnák őket, hogy ugye saját Bibliájuk van?
2015. júl. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!