Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » MIért hagyják el olyan sokan...

MIért hagyják el olyan sokan a Hit Gyülekezetét?

Figyelt kérdés

Miért hagyják el olyan sokan a Hit Gyülekezetét? Mi az ami miatt kilépnek szerintetek? Mint egy átjáróház...

Csak értelmes hozzászólásokat kérek és nem egy vallásháború kezdetét...



2015. júl. 7. 18:42
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
32%
komoly ahozzászólásom: a tanúknál egyre több a volt hitgyülis. ez nem vicc. a miértjét nem tudom, de sejtem, de a kérésed miatt nem fejtem ki.
2015. júl. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
80%
Én olyan vagyok, aki járt oda, én azért hagytam ott, mert magasról tettek a problémáimra, és csak fújták a magukét a démonokról, meg a Bibliáról, de érdemben meg sem próbáltak segíteni rajtam.
2015. júl. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

Első hozzászoló.....Jehova Tanúiba ne menjünk bele

Második hozzászoló: Leírnád, h mik voltak a problémáid, amin nem segítettek? Amúgy ez az egyház dolga? Mármint mindenkin segíteni?

2015. júl. 7. 18:57
 4/42 anonim ***** válasza:
77%

Mivel elvárták, hogy adjam nekik az adományokat, ezért úgy érzem, jogosan vártam volna el, hogy legalább tanácsot adjanak, hogyan tudnék kijönni az anyagi nehézségeimből...

Zsaroltak, hogy ha nem támogatom Isten munkáját, akkor még rosszabb lesz az életem, ugyanakkor arról soha nem beszéltek, hogy a pénzt honnan tudnám előteremteni, amit be tudnék nekik dobni...

2015. júl. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
"zsaroltak"....hogy?
2015. júl. 7. 19:18
 6/42 anonim ***** válasza:
60%
Úgy zsaroltak, hogy olyan szövegeket nyomtak a prédikációjukban, meg a személyes beszélgetésekben, hogy eszembe se jusson nem támogatni őket... Nyilván fegyvert nem tartottak hozzám, de természetesnek vették, hogy az odajárók adományokat dobnak be.
2015. júl. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
18%
mert gyengék...
2015. júl. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

7-s


Szóval mindegyik gyenge...gratulálok.

Csak értelmes hozzászólásokat kértem....köszi

2015. júl. 7. 19:55
 9/42 anonim ***** válasza:
20%
egy vallást otthagyni, a barátokat, családtagokat... nos, ahhoz nagy erő kell ám. a kegyetlen igazságot választani a kényelmes hazugság helyett... szintén nagy erőt igényel. sokan hittek Jézusban, de nem követték Jézust az előljáróktól való félelem miatt. ki is a gyenge?
2015. júl. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Szerintem Jehova Tanúiba most ne menjünk bele, mert ezer dolgot lehetne írni az ott lévő dolgokról is. Ha van benned egy kis alázat, akkor nem veszed fel a kesztyűt.....ne menjünk bele...mert hitesek között meg sok volt Jehova Tanúja van. Megy a vándorlás rendesen mindenhol
2015. júl. 7. 20:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!