Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kedves tanúk, akik már voltato...

Kedves tanúk, akik már voltatok az idei 3 napos kongresszuson. Mennyi volt a 3 napra a "felmerült költség"?

Figyelt kérdés
lehet-e ezt ellenőrízni? minden normális helyen ezeket számlával támasztják alá, gondolom nállatok is, hiszen rátok is vonatkoznak a törvények, ugye?
2015. júl. 14. 11:21
1 2
 1/15 selvian ***** válasza:
A kongresszuson beszámolnak hogy mennyi a költség és mennyi az adomány, de miért kellene számlákat bemutatni, amikor mindenki ingyenes vehet részt mindhárom napon, és adományt sem kötelező adni.
2015. júl. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 selvian ***** válasza:
Vagy nem értem kinek kellene ezeket a számlákat bemutatni??
2015. júl. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nálunk minden hónapban tételes elszámolás van, hogy mire ment az adomány. Szerintem ez így természetes egy testvéri közösségnél.


egy nem jehovista

2015. júl. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 selvian ***** válasza:
Nálunk is van tételes elszámolás, gyülekezeti szinten is, csak most a kongresszust kérdezték.
2015. júl. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én úgy vélem, kedves selvian, hogy ha ilyen mértékű költség merül fel, mint egy kongresszus, az még komolyabb elszámolást igényel a tagok felé. Ez még világi szinten is elvárható, hát még egy nem ihletett szervezettel szemben.
2015. júl. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 selvian ***** válasza:
Teljes igazad van, ezért is írtam hogy van elszámolás a kongresszuson.
2015. júl. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

kedves selvian. tudod, a körzet pénzálománya egy olyan adat, amivel el kell számolni az állam felé. ezért kellet kis cetlikre ráírni, ki mennyit tud adni minimum egy évben. tehát az az összeg, amit itt felmerült költségként elszámolnak, alá kell hogy legyen támasztva.


elmondom,mi történik: a jelenlévők számát megszorozzák 1000 forintal. ez nem felmerült költség, ez BÉRLETI DÍJ ehhez adják hozzá a felmerült költségeket.


de ez teljesen jogszerűtlen, és etikátlan. azoktól kérik el a BÉRLETI DÍJJAT, AKIK FELÉPÍTETTÉK, és akiknek az adományából épült.

2015. júl. 14. 12:16
 8/15 A kérdező kommentje:

kedves selvian


mennyi volt hát?


inkább így kérdezem: ugye, te sem emlékszel?

2015. júl. 14. 12:18
 9/15 anonim ***** válasza:

"de ez teljesen jogszerűtlen, és etikátlan. azoktól kérik el a BÉRLETI DÍJJAT, AKIK FELÉPÍTETTÉK, és akiknek az adományából épült."


Jehova Tanúinál, majdnem minden ingyenes..hogy másképp fizessék a kiadásaikat, ha nem adományokból? Talán etikátlan, de....fennmaradáshoz szükséges.


ui.: Nem vagyok Tanú, de szerintem ahol pénz van, ott az igazság egy parányi része már meg is halt. Hanem nagyobb része.

2015. júl. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
jaja.
2015. júl. 14. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!