Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sátánizmus. Érdekelne miért...

Sátánizmus. Érdekelne miért lesz az valaki! Az vagy? Mi változott meg az életedben?

Figyelt kérdés

Somogy megyében van ilyen értékrend szerint élő közösség?

Szívesen beszélgetnék velük személyesen is! Persze az inkognyitó titokbantartása mellett! Van rá lehetőség?



2015. júl. 21. 02:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Felejts el, ez egy baromság.
2015. júl. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogyha valaki Abbadont követi, az sátánistának számít? ő a mélység angyala ugyanis... mert ha igen, akkor bizony van szinteminden városban, így somogy megyében is.


természetesen van lehetőség SZEMÉLYES BESZÉLGETÉSRE is velük. honlapjuk is van, ahol felveheted velük a kapcsolatot. ők abbadon sáskái, bár a hivatalos nevük más, de így is tuti rájuk találsz, mert a valóságban ők találnak rád, sőt, már keresnek is...

2015. júl. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg igaz, mert jehova tanúi abaddon sáskáinak tartják magukat.
2015. júl. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én nem vagyok sátánista, de sokat ismerek


alapvető probléma, hogy kb minden irányzat a magát egyedüli hiteles sátánizmusnak vallja, a többit meg hazugnak :D


Magyarországon ha találsz egy sátánista kört valószínűleg kiábrándulsz hamar mert csak pózoló black metal rajongó kamaszok, akik mindenféle marhaságot csinálnak, hogy azt mondják rájuk az emberek "húdekemény" vagy legaláb "húdebizar" tehát valamilyen szempontból különleges


ha az USA-ban keresgélnél, ott már kicsit komolyabbak az arcok ,de ők inkáb nácik mint sátánisták (tudni kell ,hogy a legtöbb ma "népszerű" amerikai sátánista irányzatot, nácik hozták létre emsterségesen, részben toborozni részben az eszméiket vallásos elemekkel megtámogatni)

2015. júl. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egyetértek a 3 válaszolóval!

Egyedüli keresztény "palástba" öltözött egyház aki nyíltan és büszkén vallja, hogy ő a mélység angyalának hódol be.

2015. júl. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Érdekes válasok! Köszönöm!
2015. júl. 21. 21:50
 7/7 anonim válasza:
Én modern teista sátánista vagyok, másfél éve. Pesten élek, szóval elég messze Somogy megyétől, és nem "pózoló kölyök" vagyok, sőt pont hogy a vallásom miatt hagyott el engem sok barátom, mivel a kívül álló emberek , akik utána se néznek csak ítélkeznek, úgy látják a sátánizmust hogy állatokat vagy netan embereket áldozunk, szertartásos kívégzéseket miközben imádjuk Sátánt...ez maximum az ördögimádat, ez teljesen más tészta, ezt én se annyira ismerem. A sátánizmus is olyan jámbor vallás magában mint a többi, és tiltja állatok és emberek megölését. Ha bővebben érdekel, írhatsz privátban nyugodtan :)
2015. júl. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!