Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Te szimptizálsz a J. T tanítás...

Te szimptizálsz a J. T tanításaival, semleges vagy, vagy pedig ellenzed a tanításaikat?

Figyelt kérdés

Meg tudjuk ezt válaszolni?

Persze senkinek sem kötelező válaszolni, de azért szerintem nem árt tudni, hogy kb hány ember pro,kontra, vagy semleges.

Én magam kontra vagyok.

De ezt csak azért írtam le mert nem szeretném kivonni magam én se a kérdés alol.


Nagyon köszönöm a válaszokat!



2015. júl. 22. 13:44
1 2 3
 1/21 KZitus ***** válasza:
19%

Szia


"pro" vagyok:-)

2015. júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Ellenzem, mert tanításaik ellenkeznek a Bibliával és távol tartják az embereket Jézustól, egy kitalált nevet imádnak az őrtorony után.
2015. júl. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 r.sentinel ***** válasza:
100%
Nekem szimpatikusak mert ami a Bibliat mint benne letezo irast illeti nagyon informaltak, de ha mar tagasabb temakent probalunk beszelni mindazt ami a Biblia megjeleneset es az irasok konkret mondanivalojat vagy osszefuggeset vesszuk alapul akkor akarcsak mas kereszteny vallasok tavol vannak a valosagtol.
2015. júl. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy, csak ne csengessenek mint egy retardált egész nap.
2015. júl. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
én ellenzem, nem csak mert eltorzítanak egy vallást, ráadásul folyton változtatják a nézeteiket hanem etikai szempontból is, a szektartiánus hozzáállásuk és a vérátömlesztés tiltása miatt is
2015. júl. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
amúgy szerintem kiválóan tükrözi a gondolkodásukat amit alapítójuk Russel mondott, hogy ha valaki csak a bibliát olvassa, könnyen rosz útra téved, ha csak a magyazázatokat olvassa az is bőven elég a helyes keresztényi élethez
2015. júl. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 KZitus ***** válasza:

bocsi kedves kérdező



r.sentinel nevű felhasználó


" ami a Bibliat mint benne letezo irast illeti nagyon informaltak," - most vagy ez az igaz,


vagy ez: " de ha mar tagasabb temakent probalunk beszelni mindazt ami a Biblia megjeleneset es az irasok konkret mondanivalojat vagy osszefuggeset vesszuk alapul akkor akarcsak mas kereszteny vallasok tavol vannak a valosagtol."


Mert a kettő ellentmond egymásnak.

2015. júl. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat!


Eddig 7-en válaszoltuk meg ezt a kérdést.


2-PRO

1-SEMLEGES

4-KONTRA


Remélem még lesznek válaszok.

Mégegyszer köszönöm!

2015. júl. 22. 16:48
 9/21 A kérdező kommentje:

Elnézést tévedtem! :D


Úgy látom, hogy;


1-PRO

1-PRO és SEMLEGES (r-sentinel)

1-SEMLEGES

3-KONTRA

2015. júl. 22. 16:52
 10/21 anonim ***** válasza:

Semleges álláspont, Jehova Tanúi egy a sok keresztény felekezet közül egy meghatározott teológiai értelmezéssel, istenképpel.

A tagjaik akikkel találkoztam és akiket ismerek szimpatikusak és kedvesek. E téren a mormonokhoz tudnám őket hasonlítani.

2015. júl. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!