Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten szemében bűn, ha hazugsá...

Isten szemében bűn, ha hazugság veszi körül az életemet?

Figyelt kérdés
Részletekbe nem mennék bele, az igazság az hogy körbevett a hazugság és nem is tudok tőle megszabadulni. Egy egész hazugságra épül az életem.
2015. júl. 26. 09:25
1 2
 1/17 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Felejtsd el a bűnt. Ott kezdődik az ember, hogy látja a saját hazugságait.


Ha látod a saját hazugságaidat és felismered őket, akkor következik a kérdés, hogy ki az aki látja benned a hazugságot. Ha te a hazudozó lennél, akkor, hogyan látnád a hazugságaid és akkor ki az, aki látja? A saját teredben merülnek fel a hazugságaid. A hazugságok helyett fordítsd a figyelmed arra, ahonnét látsz és maradj ott!

2015. júl. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Miért ne lenne? De hidd el, a Menny tele lesz hazug és gyilkos, tetteiket megbánó keresztényekkel. Vagyis csak ők lesznek.
2015. júl. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Roland G. ***** válasza:

A hazugság bűn.

Ha hívő vagy,akkor vedd komolyan és számolj fel vele,lehet nem könnyű,mert nem ismerem az életedet,de Isten megtud szabadítani.


Ha nem vagy hívő,akkor ha csak természetes szinten nézzük,a hazugságok tönkreteszik a kapcsoltatokat,és a kérdésedből láthatóan a lelkiismeretedet is bántja.


2#-nek: pont azok nem lesznek a Mennyben.

2015. júl. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Roland G. ***** válasza:

Bocsánat 2# !


Igazad van,csak rosszul olvastam,bocsi :)

2015. júl. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
csak nem tanú vagy??????
2015. júl. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Roland G. ***** válasza:
Én nem :)
2015. júl. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

bocsánat, a kérdezőtől kérdeztem:


csak nem tanú vagy?

2015. júl. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az attól függ.Ha hiszel Benne,akkor igen.Ha nem,akkor nem.
2015. júl. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A Bibliában nem találsz olyat, hogy ne hazudj. Talán Isten tudta, hogy abba mindennap belebuknánk. De nem nagy hazugságokra kell gondolni, csak olyanokra, amivel megbánthatnánk másokat. Pl. jó lett a hajam? Aha, tök jó. Ha azt mondod tökszar, akkor megsérted és még bunkó is leszesz. És örvendezének vala.
2015. júl. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

25 Ennélfogva most, hogy levetettétek a hazugságot, igazat mondjon mindegyikőtök a felebarátjának, mivel egymáshoz tartozó tagok vagyunk

efézus 4:25

2015. júl. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!