Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi van, ha Biblia nem a föld...

Mi van, ha Biblia nem a föld teremtését és történetét írja le, hanem fordítva, az embert helyezve isten helyébe, és ahogy megteremtjük isteneinket. és az egész körülöttünk lévő teret, s végül magunkba fulladunk?

Figyelt kérdés
a bármilyen vallási felekezethez tartozók kérem hagyjanak!

2015. júl. 30. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ebben az esetben ki írta a bibliát?


az alsó kérésed érthetetlen, mert akkor miért a vallás rovatba tetted, miért nem a valláskritikába?


CSAK ATEISTÁK VÁLASZOLJANAK!!!


MERT NEM VITATKOZNI AKAROK, NEM IS ÉRDEKEL A VÁLASZ, CSAK DÍCSÉRGESSETEK, HOGY DE ÜGYES VAGYOK!!!!


CSIKLANDOZZÁTOK A FÜLEMET.


a bármilyen vallási felekezethez tartozók kérem hagyjanak!

2015. júl. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első lépés önmagunk megértése. Ezután rendezni tudjuk gondolatainkat. Rendezett gondolatokat rendezetten tudunk másokkal közölni, miáltal ők megértik, mit akarunk. Persze ez után lesznek, akik válaszolni akarnak, és lesznek, akik mást. De mindenképpen a legfontosabb, hogy értsék, mit akarsz. Mert ha nem értik, a válasz is olyan lesz.

Nos a kérdésedből nehéz kihámozni a szándékodat.

2015. júl. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Semmi, tekintettel arra, hogy a Biblia a Föld teremtését írja le... :-)


Szerintem ez vitán felül áll, tekintettel arra, hogy a Teremtéstörténetben nyomát nem találjuk a jelképes beszédnek...


Üdv. Péter

2015. júl. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szp72 ***** válasza:
Az eddigi válaszok alapján úgy látszik, vannak akik értik a kérdést.
2015. júl. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szp72 ***** válasza:
Én ugyanis nem.
2015. júl. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!