Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az idei Pride-on melyik...

Az idei Pride-on melyik egyház tagjai vonultak ki elfogadóan?

Figyelt kérdés

A híradókban mutatták, hogy az egyik egyháztól voltak kinn többen, szervezetten, akik a tolerancia jegyében, támogatva vonultak a résztvevőkkel. (tehát nem több egyháztól összeverődött haveri társaság volt, hanem egytől voltak.)

Rövid interjú, bejátszás is volt velük akkor a TV-ben, de azt nem hallottam, hogy melyik egyháztól vannak.


2015. aug. 2. 12:52
 1/7 Roland G. ***** válasza:
60%

Na erre én is kíváncsi vagyok,mert pl az USA-ban van homoszexuális egyház!

Nem tudom mit olvasnak,de hogy nem a Bibliát,az tuti!

Nagyon vicces amúgy,de ha jól belegondolunk,felháborító.Legalábbis szerintem...

No mind1 :)

2015. aug. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Némi guglizás után ennél jobban nem találtam:


[link]


De ez sem egyház, csak egy társaság...

2015. aug. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Akkor lehet, mégsem egy egyház képviselőiként voltak ott, hanem egy - a FB linken látható - keresztény társaság tagjaiként.


Ezek szerintem kiforgatják a Biblia tanításait, és biztos, hogy liberálisok vannak mögötte.


Vajon az ő Bibliájukban már átszerkesztették az első emberpárról írtakat: "Ádám és Béla"-ként? :/

2015. aug. 2. 13:57
 4/7 Roland G. ***** válasza:
80%
Ádám ás Béla,akik örökbe fogadták Ábelt és a testvérét :)
2015. aug. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

teljesen vegyes a társaság, nem liberálisok vagy ilyesmi, hanem olyan keresztények akiknek világos, hogy a melegek nem bűnözők, nem választották a betegségüket, és mint más beteg embereket őket is tiszteletben kell tartani


egy részük meleg, mert ugye ez a betegség nem válogat vallás szerint sem, egy részüknek családtagjai melegek egy részük meg egyszerűen nem tartja helyesnek, hogy egy betegséget bűnnek állítsanak be

2015. aug. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy más betegek nem vonulnak ki évente az utcára. Vagy ha van is megemlékezés, nem gyalázkodnak pl. a vallásokon vagy történelmi ismereteken.


Pl. még egy vakot vagy mozgássérültet sem láttam papi ruhába öltözni, keresztet a fenekébe dugni.... vagy éppen a Nagy Magyarország térképével pózolni.


Remélem, érthetőbb már így, hogy mi a valós probléma és különbség a szegény beteg melegek felvonulásával!

2015. aug. 2. 14:22
 7/7 Roland G. ***** válasza:
100%

5# A homoszexualitás nem betegség,hanem bűn,amiből van kiút és szabadulás.

Minden ember méltó a tiszteletre,de a melegek ne reklámozzák már magukat a felvonulásokon,mert semmiféle erkölcsi érték hirdetéséről sincs szó ilyenkor.Magyarország meg szégyellje magát,hogy ilyeneket megenged,vagy engedje meg,de akkor ne nevezze magát az elit keresztény MO-nak,mert sajnos nem az!

2015. aug. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!